Ďalší príbeh z našich hraníc. Alexa „vytočil“ vojak-policajt, no papierov sa od neho nedočkal (VIDEO)

Ďalší príbeh z našich hraníc. Alexa „vytočil“ vojak-policajt, no papierov sa od neho nedočkal (VIDEO)

Situácia na slovenských hraniciach nezodpovedá realite šírenia COVI-19. A je tiež nehodná členského štátu EÚ. Požadovanie dokladov o očkovaní, testovaní či prekonaní covidu ľudí hnevá. Mnohí ich odmietajú predkladať.

Jedným z tých, ktorí sa postavili proti takejto kontrole, je aj Alex Peter Pavlovič, ktorý v statuse zverejnil svoj príbeh z príchodu na Slovensko. Zachytil ho v krátkom videu, v ktorom ukazuje, že robiť si z neho „opičku“ nikto nebude. A to najmä preto, že je všeobecne známe, že COVID-19 a jeho mutáciu delta k nám prinášajú aj zaočkovaní, no tých na hraniciach nikto nekontroluje.

Dosť, dosť, dosť! Stále sa niekomu klaňať, zastavovať a oni budú vypisovať papiere

„Už dosť bolo fašistických nezmyslov. Nemali ste sa podvoliť ani testom a ostatným fašistickým totalitným opatreniam na depopuláciu a vyčistenie územia od živej sily. Keby ste od začiatku neboli tupé ovce, nezašlo by to tak ďaleko,“ píše v krátkom statuse Alex Peter Pavlovič.

A čo zachytáva video? Alex prišiel na našu hranicu, kde sa ho ihneď „ujal“ vojak s páskou na ruke s nápisom Polícia. Alex ho upozorňuje, nech mu povie rýchlo, čo od neho chce, pretože sa ponáhľa. Vojak mu ukáže pásku s tým, že on je v tomto momente vlastne policajt. „Viete čo? Ja si také ušijem zajtra,“ hovorí mu Alex, no vojak sa nedá a dosť arogantne odpovedá: „Kľudne si môžete našiť takých koľko chcete.“ Boj dobra a zla však pokračuje.

Viac info na hlavnydennik.sk

0Shares
Blog Slovensko Video