Migrácia a islamofóbia ako 2 nástroje na zničenie Západu

Migrácia a islamofóbia ako 2 nástroje na zničenie Západu

Islamistická agresia a islamofóbia – dve hrozby pre Západ

Múdri ľudia, ktorí nariekajú nad vydieraním Turecka v súvislosti s utečeneckou vlnou, ktorá sa takmer nekontrolovateľne prehnala jeho územím do Grécka, by si mali uvedomiť, že Erdogan je pokrytecký zločinec, ale inak plačú na nesprávnom hrobe!

Keby sa politici V4 nezaoberali menšími otázkami, ako sú nezmyselné kvóty, a od začiatku by presadzovali skutočne zásadné argumenty – konkrétne, že Európa nie je zodpovedná za chudobné obyvateľstvo zvyšku planéty a

1) nie je povinné prijímať davy ekonomických migrantov;

2) je potrebné vytvoriť „bezpečné zóny“ priamo v konfliktných regiónoch (Sýria, Irak, Líbya)

— …. nemuseli sa dnes (namiesto príčin) dohadovať, aby riešili dôsledky svojej dlhodobej nečinnosti.

Medzinárodné spoločenstvo, OSN a naši odporcovia západnej angažovanosti v zahraničných konfliktoch by mali predovšetkým začať vyvíjať nátlak na Rusko a Iránaby namiesto prázdnych slov a pokryteckých fráz prijali – alebo vzali z EÚ – všetkých utečencov zo Sýrie, ktorí utekajú pred svojím spojencom Assadom. (a teda aj ich bombardéry), alebo prinútili tieto krajiny, aby tak urobili hospodárskym a politickým tlakom.

 

Koniec koncov, je veľmi zaujímavé, že de facto žiadny publicista sa nečuduje skutočnosti, že milióny migrantov už roky smerujú výlučne jedným smerom, hoci z mnohých krajín (východ a Ázia) majú najbližšie – ak nie skok – k Rusku, ktoré polovica miestnych „debatérov“ tak obdivuje, respektíve považuje za normálnu európsku (alebo dokonca demokratickú) krajinu, ktorá oplýva nielen medom a mladých lososmi, ale aj milióny hektárov neobrábanej pôdy …. a namiesto toho sa všetci snažia dostať na územie prehnitého Západu a imperialistickej Ameriky… 🙂

 

Situácia nápadne pripomína jemný pokus nepriateľov EÚ a Západu ochromiť/destabilizovať Európu spustením masového exodu a nasmerovaním prílevu utečencov a migrantov do EÚ.

Je ťažké predpokladať/dúfať, že napríklad koniec sýrskej genocídy a utečeneckej vlny vykonajú títo priatelia a podporovatelia vinníka/iniciátora tejto humanitárnej katastrofy (dokonca aj skutoční teroristi):

Pokiaľ ide o Rusko, spoliehanie sa na určitú humanistickú úvahu o trpiacom sýrskom ľude a miliónoch utečencov o režime, ktorý okrem pohŕdania miliónmi obetí stalinizmu nedávno dokázal rozmiestniť bombardéry, tanky a rakety proti vlastnému obyvateľstvu a zabiť 1/3 obyvateľstva vzbúrenej čečenskej provincie, je prinajmenšom prejavom naivity, ak nie hlúposti alebo cynizmu.

Ruská podpora teroristu Assada (pod zámienkou boja proti terorizmu) – a zároveň vyzbrojenie Iránu (ktorý je patrónom terorizmu na celom východe) – dostane sýrsky konflikt nanajvýš do slepej uličky = pre Rusov druhý Afganistan. Putinova angažovanosť navyše hrozí, že prerastie do konfliktu medzi Ruskom a Západom (t. j. takmer zvyškom sveta – z hľadiska vojensko-ekonomického vplyvu)!

Neviem, či to bude „tretí svet“, ale v každom prípade sme najbližšie ku globálnemu (alebo „pologlobálnemu“) konfliktu za posledných 30 rokov, v niektorých ohľadoch (so zlou geopolitickou „konšteláciou“, sútokom ruského imperializmu, islamistickej agresie, nespočetnými celosvetovými separatistickými a iredentistickými tendenciami a imigračnými záplavami) je riziko globálnej katastrofy dokonca najvyššie od 30. rokov minulého storočia!

Ak Kremeľ vytvoril situáciu, v ktorej jeho armáda v Sýrii slúži ako živý štít pre Asadov teroristický režim, signalizuje, že je ochotný riskovať rozpútanie globálneho konfliktu v záujme jedného diktátora a jeho vlastných veľmocenských ambícií (a teda tlak na sýrsky satrap cez Kremeľ je v poriadku). Zatiaľ čo doteraz sa zdalo, že Kremeľ sa jednoducho snaží zistiť, ako ďaleko by mohol zájsť, t. j. ako ďaleko by bol Západ ochotný ustúpiť kvôli mieru, teraz môžeme byť na brehu Rubikonu a bojové gestá ruských jastrabov sa stávajú skôr záležitosťou psychiatrie ako politiky. Mám tým na mysli konkrétne bývalý útok ruského veľvyslanca v Libanone. Zasypkina na televízii Al-Manar (ktorá patrí libanonskej teroristickej organizácii Hizballáh, ktorej bojovníci vycvičení v diverzných centrách KGB, GRU, Stasi a StB teraz tiež stoja na čele Islamského štátu): „Ak Američania zaútočia, rakety budú zostrelené a miesta, z ktorých budú vystrelené, budú napadnuté.“

Inými slovami: „Aby sme zachránili diktátora Assada, rozpútame globálny konflikt.“ Iba blázon si môže myslieť, že zničenie americkej vojnovej lode nebude mať za následok reťazovú reakciu s katastrofálnymi následkami. Vyššie uvedené oznámenie ruského predstaviteľa by som považoval za úplne legitímny podnet na uvedenie všetkých leteckých a raketových jednotiek USA a NATO do bojovej pohotovosti. A to, že USA musia naplniť svoju hrozbu (aby nestratili tvár a nepresvedčili tak Rusov a ich satrapov po celom svete, že si môžu robiť, čo sa im zachce, bez hrozby odvety), je viac než isté.

Dokonca aj rozumní Rusi (na rozdiel od virtuálnych múdrych teoretikov) sa toho už boja!

Viz Российский комитет солидарности с демократической оппозицией Сирии создан русскими оппозиционерами путинскому режиму проживающими в России, а так же проживающими в зарубежных странах антипутинскими гражданскими активистами объединёнными в политическую организацию Free Russia. Комитет солидарности создан с целю поддержки борющихся с диктатором Ассадом, ИГИЛ и войсками путинского режима народом Сирии.

Zdroj / Pokračovanie: https://www.facebook.com/groups/1038729066158235/

Znepokojuje ma aj to, že naši „liberálni“ populisti, ktorí tvoria politické zastúpenie Českej republiky a EÚ, vedú Európu k zničeniu, k novej totalite alebo katastrofe, ruka v ruke s otvorenými nepriateľmi demokracie a parlamentarizmu.

Vďaka svojej bezzubej, nemastnej/nesolenej politike všetky „nesystémové“ hnutia – od krajnej ľavice až po krajnú pravicu – ktorých vodcovia predstavujú národu (spolu s dezinformačnou kampaňou a šírením klebiet) apelujúce na jednoduché (aj keď falošné alebo absurdné) riešenia všetkých problémov, ktoré byrokrati nie sú schopní racionálne vyriešiť, získavajú body zadarmo.

Svojou horúčkovitou nečinnosťou (nekonečné klebetenie a filozofovanie), v snahe nikoho nehnevať, t.j. nestratiť hlasy, politici de facto nechávajú voľné pole najrôznejším mesiášom, ktorí pokračujú v radikalizácii spoločnosti.

 

Každý príslušník pohraničnej stráže EÚ, policajt alebo vojak má celkom jasno v tom, čo je jeho povinnosťou, len vrcholoví politici nekonečne diskutujú a vytvárajú nerozhodnú situáciu, nepriamo podnecujú a motivujú protidemokratické, fašistické a prokremeľské sily.

Keď sledujem neschopnosť európskeho politického zastúpenia dohodnúť sa na čomkoľvek zásadnom (čím mám na mysli predovšetkým zastavenie exodu afrických migrantov, praktickú realizáciu obrannej stratégie a geopolitickej doktríny tvárou v tvár ruskému imperializmu, tureckej cisárskej nostalgii a kórejsko-čínskemu paktu), obávam sa, že pomaly – krok za krokom – o naplnení pochmúrnej prognózy, že som mal pred 5, 6 rokov uvedených v článku

„PROGNÓZA alebo SCENÁR KATASTROFICKÉHO SCI-FI?“ :

 

http://ferohrabal.blogspot.sk/2017/04/prognoza-anebo-scenar-pro-katastroficke.html

Bohužiaľ, sme vo vojne a bude to ešte horšie, pretože prakticky neexistuje možnosť účinnej obrany proti partizánskym útokom psychopatov. Predtým, ako budete kritizovať činnosť polície a tajných služieb, uvedomte si, že pri najlepšom fungovaní bezpečnostných síl nemáme inú možnosť, ako čo najviac eliminovať teroristické útoky. Nedá sa im zabrániť, už len preto, že vražedných maniakov nemožno zastrašiť a odradiť od ich konania žiadnymi represiami, ak si ani nevážia svoje vlastné životy. Práve z tejto bezmocnosti padá hrôza na človeka.

Jediná vec. čo dnes môžeme urobiť, je:

1) Pozastavenie spolupráce EÚ s palestínskymi organizáciami a zastavenie financovania teroristických štruktúr prostredníctvom palestínskej vlády (priamo zapojenej do sýrskeho konfliktu prostredníctvom Hamasu a Hizballáhu a oslabujúcej stabilizačnej úlohy Izraela) a organizácií/spoločností spolupracujúcich s Iránom, ako aj Saudskej Arábie a iránskeho sponzorstva salafistických, wahhábistických a džihádistických organizácií v Európe.

 

2) „Chirurgické zákroky“ proti neuralgickým bodom teroristických sietí (ruské bezohľadné bombardovanie len zhoršuje situáciu a vytvára patovú situáciu, t. j. nekonečné predlžovanie sýrskeho konfliktu). Zničenie komunikačných kanálov (elektronická / mobilná komunikácia) medzi územiami pod kontrolou teroristov a Západom.

 

3) Odzatknutia islamistických médií a blokovania ich serverov a webových stránok, ako aj náboženských centier, ktoré šíria islamistickú propagandu a vykonávajú činnosti v rozpore so zákonmi hostiteľskej krajiny, vrátane trestného stíhania a vyhostenia fundamentalistických imámov a zahraničných aktivistov šíriacich náboženskú neznášanlivosť a ideológiu džihádu. Jednotlivci, ktorí sa hlásia k ideológii džihádu, by mali byť zbavení občianskych práv (ktorými pohŕdajú) a internovaní (ako potenciálne nemecké a japonské piate stĺpce počas vojny).

 

Keď som pred 7 rokmi varoval pred blížiacou sa katastrofou, rôzni „odborníci“ – ktorí sú dnes inteligentní ako rádio – sa vysmievali môjmu článku nižšie:

PREDPOVEĎ A/ALEBO SCENÁR KATASTROFICKÉHO SCI-FI:

http://ferohrabal.blogspot.sk/2017/04/prognoza-anebo-scenar-pro-katastroficke.html

(kópia pôvodného blogu)

Môžeme sa len modliť, aby sa väčšina tejto temnej vízie nenaplnila postupne… Bohužiaľ, väčšina potenciálnych rizík načrtnutých v tom čase je dnes ešte aktuálnejšia, ak sa už nenaplnili.

A návrh: Niet pochýb o nebezpečenstve islamistických mafiánov, ALE milióny idiotov medzi nami sú oveľa nebezpečnejšie pre Európu a západnú civilizáciu!

„Nástrojom na zničenie českej kultúry“ sú pologramotní blázni, ktorí nie sú schopní napísať jedinú vetu v pravej češtine, nevedia nič o českej histórii a kultúre a stále sa chvália zahraničnými ideológiami, ktorých cieľom bolo zničenie tohto národa (čím mám na mysli Hitlera aj Marxa), či už idioti s Guevarom na tričku alebo ruský piaty stĺpec na čele s agentom Falbro, kolaborant-stalinistický Skála, japonský chrobák Baggins a bývalá pohraničná stráž, dôstojníci stb a príslušníci milícií. To platí rovnako pre fanúšikov Vlčieho gangu (gang „Noční vlci“) alebo Červenej čarodejnice Semelovej, ako aj pre kamarátov Skály, Okamury a Foldyny – či už ovládajú kosák, kladivo, reťaz alebo samurajský meč. Niektorým sa zdajú byť bandou neškodných populistov, ale takéto cvoky sú na smiech len dovtedy, kým sa nedostanú do rúk pendrek, samopal alebo parlamentná karta…. najmä v dave potom začnú byť nebezpeční! A čo je najdôležitejšie: idioti, ktorí podnecujú nenávisť voči islamu ako takému (v Európe, kde je už 50 000 000 moslimov), sú rovnako nebezpeční ako moslimskí fanatici, ktorí tvoria 0,1 % moslimskej populácie. Títo blázni sú nebezpeční hlavne preto, že si nedokážu predstaviť skutočné dôsledky svojich vyhlásení, ktoré sa navonok často zdajú byť veľmi sympatické.

Kritici „nezodpovedných prisťahovaleckých politík“, multikulturalizmu a „neprimeraných bezpečnostných opatrení“ by mali uznať, že

1) Drvivá väčšina islamistických atentátnikov zodpovedných za útoky v Európe a USA bola doteraz občanmi západných krajín, pričom len v západnej Európe žije viac ako 50 miliónov moslimov (z ktorých je však len tisíc islamistov). Neexistuje žiadny štát, ktorý by bol schopný, dokonca ani technicky, zabezpečiť účinnú kontrolu nad každým potenciálne rizikovým občanom (bez ohľadu na neslávne známe režimy, ktoré túto kontrolu zdokonalili až do bodu vraždy). Je nepopierateľným faktom, že v Európe sa odohrali desiatky teroristických útokov dávno pred súčasnou vlnou prisťahovalectva, takže je hlúpe uvádzať tieto skutočnosti do priamej súvislosti.

2) Okrem toho podstatná časť vrahov, ako aj bojovníci „Islamského štátu“, sú konvertiti, t. j. ľudia, ktorí vôbec nepochádzajú z moslimskej komunity, kde ich sociálny pôvod vopred neposkytol dôvod na zaradenie medzi potenciálne nebezpečné osoby.

3) Je ťažké účinne brániť štát proti útokom partizánskych skupín a osamelých fanatikov, najmä pri zachovaní demokratických princípov (občianskych práv a slobôd), ktoré bránia účinnejšiemu boju proti terorizmu a šíreniu nenávistných ideológií. Hlavnými spojencami teroristov sú de facto naivní obhajcovia ľudských práv a populistickí politici, ktorí sú proti obmedzovaniu občianskych slobôd a narúšaniu súkromia.

O ťažkostiach pri obrane proti terorizmu svedčí aj skutočnosť, že Rusko už desaťročia bojuje aj s islamistickým terorom, aj keď Ruská federácia je de facto policajným štátom a desaťtisíce vojakov a členov špeciálnych síl ministerstva vnútra a FSB sú trvalo nasadené v boji proti islamistom na Kaukaze pomocou najnovších technológií (systémy elektronického boja, bojové vrtuľníky, obrnené transportéry a tanky), Ruská FSB má asi 250 000 členov a má právomoc kontrolovať všetky telekomunikácie a cenzurovať médiá. Napríklad bez predloženia osobných dokladov nie je ani možné kúpiť si lístok alebo nastúpiť do vlaku v Rusku, detekčné rámy a röntgenové lúče kontrolujú batožinu na každej stanici a existuje prísny systém zaznamenávania pohybu obyvateľov a cudzincov prostredníctvom Federálnej migračnej služby (FSB), ako aj systém takzvaných pohraničných zón, do ktorých je vstup zvyčajne možný aj pre miestnych obyvateľov výlučne na základe priepustky z FSB.

Okrem toho poznámka, že hoci obyčajný smrteľník vie len o viac či menej úspešných atentátoch, tajným službám a bezpečnostným silám sa neustále darí mariť a eliminovať niekoľkonásobne viac útokov, ktoré, samozrejme, nie sú informované verejnosti, takže naivný občan má dojem, že tieto sily zlyhávajú.

V súčasnosti preto máme len obmedzené prostriedky obrany, ktoré však musíme prísne používať.

Výkriky rôznych bláznov, ktorí navrhujú rýchle a jednoduché riešenia, ako napríklad deportáciu všetkých moslimov z Európy, sú smiešne. Na jednej strane veľká časť odhalených teroristov vôbec nepochádza z moslimských komunít (sú to konvertiti); na jednej strane pre každého islamistu v Európe existuje niekoľko stotisíc jeho spoluobčanov, ktorí nemajú nič spoločné s radikálnymi ideológiami.

Ak už nič iné, naši antiislamisti by mohli aspoň vedieť, že 95 % všetkých obetí islamistického teroru na svete v 20. a 21. storočí sú MOSLIMOVIA! (Obyvatelia Západu tvoria len 2,6 % z celkového počtu obetí terorizmu. Zdroj! A práve bez spolupráce s väčšinou mierumilovných moslimov (ktorých poznám – vďaka dlhodobým pobytom medzi nimi – bezpečne lepších ako vy, ktorí zjavne ani nepoznáte rozdiel medzi salafizmom a súfizmom), nemáme šancu brániť sa pred islamistickými útokmi. Iba blázon žije za predpokladu, že islamizmus = islam, je to ako zamieňanie vody s vodkou. Logický predpoklad, že väčšina teroristov sú moslimovia, a preto sú všetci moslimovia teroristi, možno parafrázovať v tom zmysle, že väčšina astronautov boli protestanti, a tak všetci protestanti sú astronauti…

A tiež by som rád videl, ako si títo mudrci predstavujú deportáciu všetkých moslimov, ktorých je v celej Európe celkovo asi 50 miliónov – v praxi by to znamenalo mega-holokaust, pretože väčšina z nich de facto nie je nikde deportovaná.

Naši xenofóbni mudrci zatvárajú oči pred vážnou skutočnosťou, že podstatná časť európskeho moslimského obyvateľstva sa narodila v Európe ako občania európskych krajín, a preto je ich navrhované rýchle riešenie iluzórne, prakticky nezmyselné. Násilná deportácia európskych občanov arabského pôvodu do krajín ich predkov je asi taká realistická ako deportácia všetkých Rómov do Rumunska alebo na Slovensko, odkiaľ prišli ich predkovia pred 2, 3, 4 generáciami, proti vôli Rumunska alebo Slovenska.

 

Ak sa príslušníci pohraničnej stráže európskych krajín nemajú stať len odnožou Armády spásy, pravdepodobne nebude iná možnosť, ako bez milosti vrátiť alebo potopiť všetky plavidlá porušujúce teritoriálne vody EÚ, inak si pohraničná stráž môže vymeniť samopaly a pištole za trúbky a bubny, resp. odovzdať svoje zariadenia charitatívnym organizáciám a rozpustiť. Nie je riešením presunúť miliardu hladných a chudobných ľudí z Afriky a Ázie do Európy.

Koniec koncov, pod prílevom státisícov migrantov sa Európa stáva TITANICOM, ktorý sa začína potápať pod ich náporom. Ľudstvo musí mať tiež hranice, rezignácia pred migračnou vlnou nie je prejavom ľudskosti, ale samovraždy. Dokonca aj zdravý rozum stačí na to, aby sme pochopili, že ak je 50 ľudí natlačených do záchranného člna pre 20 ľudí, všetci vrátane záchranárov sa nakoniec utopia.

 

A dokonca aj v prípade osôb, ktoré spĺňajú kritériá utečencov, jednoznačnou podmienkou musí byť OCHOTA AKCEPTOVAŤ ZÁKONY, KULTÚRU A ZVYKY PRIJÍMAJÚCEJ KRAJINY – to je nesporné.

Pokiaľ ide o záchranu Európy pred migračnou katastrofou, namiesto hlúpeho a predovšetkým zavádzajúceho spájania islamistického teroru s prisťahovaleckou vlnou (hoci drvivú väčšinu všetkých útokov posledného desaťročia spáchali „domáci“ zločinci alebo teroristi, ktorí nepatria utečencom alebo migrantom), musíme sa zamerať na opatrenia, ktoré dokážu aspoň odstrániť teroristickú hrozbu!

Každopádne musíte

 

1) vytvoriť „cordon sanitaire“ na tureckej hranici, respektíve presunúť schengenskú hranicu na hranicu EÚ a Grécka;

 

2) Nakoniec začať starostlivo rozlišovať medzi „UTEČENCAMI“ a „PRISŤAHOVALCAMI“ (čo nie je také zložité, ako by sa na prvý pohľad zdalo – prvým jednoznačným kritériom je krajina pôvodu; druhým je sociálne postavenie žiadateľa o azyl, t. j. ak je to mladý „slobodný“ z rovníkovej Afriky alebo kompletná rodina s deťmi z oblasti bojov). poskytnúť najzraniteľnejším utečencom z vojnových zón – rodinám, ženám a starším ľuďom – európsky azyl; mladí nezadaní môžu byť umiestnení do táborov v bezpečných zónach na sýrsko-turecko-irackom pohraničí. „Motivovať“ ekonomických migrantov, aby sa prebudili zo sna o európskej bezhraničnej charite umiestnením do záchytných táborov na hranici EÚ.

 

3) demontovať prázdne prevádzačské člny a pašerácke gangy na severoafrickom a tureckom pobreží a v medzinárodných vodách;

 

Tragikomické sú však obavy našich populistov a „obhajcov európskych tradícií“, ktorí sú schopní zorganizovať nenávistnú kampaň proti kresťanským utečencom zo Sýrie a Iraku, ktorí utekajú pred skutočnou islamistickou hrozbou v mene záchrany „kresťanských tradícií“! Väčšina z nich netuší, že títo kresťanskí utečenci majú hlbšie kresťanské korene ako 99 % Čechov, ktorých predkovia tancovali okolo Perúnovho idolu v čase, keď kresťanská kultúra v Sýrii prekvitala po stáročia!

Blázni, ktorí čítali iba titulky mojich článkov, prelistovali jeden z nich maximálne do 5 minút, bez toho, aby boli schopní pochopiť obsah alebo ochotní o ňom premýšľať, útočia na mňa, akoby som bol kazateľom šaríe alebo zástancom bezhraničného multikulturalizmu slnka! Obviňujú ma z toho, že vyhlasujem niečo, čo som nikdy nepovedal ani netvrdil, takže polemika s nimi nie je polemika, ale strata času.
Nikdy som neobhajoval neobmedzený príjem pre prisťahovalcov a obviňujem islamofóbov predovšetkým zo slepej nenávisti.
1) zamieňať islam s islamizmom (niekedy z nevedomosti, často vedome zamaskovať svoju xenofóbiu);
2) nemajú žiadne riešenie imigračnej krízy alebo dokonca sabotážne potenciálne riešenia;
3) svojimi hysterickými útokmi na moslimov podnecujú pogromistické a fašistické nálady v spoločnosti, čím vháňajú nových potenciálnych nasledovníkov do náručia islamistov a dávajú im zámienku, aby na nich zaútočili. Nehovoriac o tom, že podporujú také nebezpečné tendencie ako islamizmus.
Aký je rozdiel medzi moslimom a islamistom? To je jednoduché, ISLAMISTA je hlupák, ktorý používa vytržené a skreslené (niekedy vymyslené) predpisy islamskej doktríny a citáty z Koránu na ospravedlnenie činov (vrátane zločinov), ktoré sú v rozpore so samotnými zásadami islamu. Rovnako ako rôzni pseudokresťanskí fundamentalisti a sektári, ktorí sa dopúšťajú rovnakého prekrúcania a rabovania Biblie (najmä ľahko zneužité pasáže Starého zákona) a páchajú zločiny v mene Krista alebo Boha (kedysi rozpútali náboženské vojny a pogromy podobné „džihádu“) – čo tiež automaticky neznamená, že každý kresťan je zločinec, sadistický vrah alebo krvilačný vražedný maniak – koľko takýchto „kresťanských“ siekt (ako napríklad „kresťanské“ sekty Ducha Svätého je zapojených do islamskej revolúcie). Deti Božie, Ľudová svätyňaPobočka Dávidov, Strážcovia brány nebies, Chrám Slnka, Svätá smrť, Mansonova „rodina“, sekta desiatich Božích prikázaní atď.) boli v nedávnej minulosti aktívne v Európe a Amerike a naďalej pôsobia po celom svete… bez toho, aby niekto uvažoval o prirovnaní týchto šialenstiev ku kresťanstvu, ako sa to deje v prípade islamu verzus islamizmu.
Mnohé z týchto pseudokresťanských apokalyptických siekt by boli pre našu civilizáciu rovnako nebezpečné ako Boko Haram alebo „Islamský štát“, keby mali k dispozícii rovnaké prostriedky a keby sa objavila podobná konštelácia (ako je zrejmé z dostupnej dokumentácie o ich spáchaných zločinoch).
Žiarivým príkladom z nedávnej doby môže byť napríklad. Armáda Božieho odporu, ktorá sa dá ľahko porovnať s IS – pozri napríklad http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/masakry-armady-boziho-odporu-900-mrtvych-civilistu/r~i:article:628310/ alebo http://vyhledavani.eurozpravy.cz/klicove-slovo/slovo/armada-boziho-odporu-lra-6383 . Je tiež zodpovedný za tisíce mŕtvych, vrážd, rabovania, znásilňovania a kanibalizmu v mene „kresťanského teokratického štátu založeného na desiatich prikázaniach“. Ak prechádzate mojím Katalógom kongresovej knižnice č. BL31. H73 1999; pozri http://www.cadpress.sk/lexikon.htm) nájdete nespočetné množstvo podobných morbídnych „kresťanských“ sekt a nebezpečných kultov, ktoré kážu nenávisť a vraždia s odkazom na Sväté písmo (Bibliu).
Ešte jedna myšlienka / faktická poznámka:
Pri zrode diktatúr a konfliktov v Líbyi, Jemene, Sýrii a Afganistane, ktoré sú teraz príčinou masového exodu obyvateľov týchto krajín, bolo a je práve RUSKO (alebo ZSSR), ktoré doteraz podporovalo Assada, viedlo genocídu proti svojmu vlastnému ľudu a do poslednej chvíle podporovalo líbyjského diktátora. Podobne aj RUSKO bolo pri zrode al-Káidy a Talibanu, čím vytvorilo živnú pôdu pre islamistické hnutie (teda zodpovedné za súčasnú situáciu v Afganistane), ako aj pre čečenský terorizmus okupáciou krajiny. Systematickým odstraňovaním zástupcov umierneného islamu a právnych zástupcov otvorených dialógu na Kaukaze a ignorovaním legitímnych snáh o sebaurčenie svojho ľudu Rusko priviedlo belochov do náručia islamistov a teroristických organizácií.
Blázni, ktorí čítali iba titulky mojich článkov, prelistovali jeden z nich maximálne do 5 minút, bez toho, aby boli schopní pochopiť obsah alebo ochotní o ňom premýšľať, útočia na mňa, akoby som bol kazateľom šaríe alebo zástancom bezhraničného multikulturalizmu slnka! Obviňujú ma z toho, že vyhlasujem niečo, čo som nikdy nepovedal ani netvrdil, takže polemika s nimi nie je polemika, ale strata času.
Nikdy som neobhajoval neobmedzený príjem pre prisťahovalcov a obviňujem islamofóbov predovšetkým zo slepej nenávisti.
1) zamieňať islam s islamizmom (niekedy z nevedomosti, často vedome zamaskovať svoju xenofóbiu);
2) nemajú žiadne riešenie imigračnej krízy alebo dokonca sabotážne potenciálne riešenia;
3) svojimi hysterickými útokmi na moslimov podnecujú pogromistické a fašistické nálady v spoločnosti, čím vháňajú nových potenciálnych nasledovníkov do náručia islamistov a dávajú im zámienku, aby na nich zaútočili. Nehovoriac o tom, že podporujú také nebezpečné tendencie ako islamizmus.
Aký je rozdiel medzi moslimom a islamistom? To je jednoduché, ISLAMISTA je hlupák, ktorý používa vytržené a skreslené (niekedy vymyslené) predpisy islamskej doktríny a citáty z Koránu na ospravedlnenie činov (vrátane zločinov), ktoré sú v rozpore so samotnými zásadami islamu. Rovnako ako rôzni pseudokresťanskí fundamentalisti a sektári, ktorí sa dopúšťajú rovnakého prekrúcania a rabovania Biblie (najmä ľahko zneužité pasáže Starého zákona) a páchajú zločiny v mene Krista alebo Boha (kedysi rozpútali náboženské vojny a pogromy podobné „džihádu“) – čo tiež automaticky neznamená, že každý kresťan je zločinec, sadistický vrah alebo krvilačný vražedný maniak – koľko takýchto „kresťanských“ siekt (ako napríklad „kresťanské“ sekty Ducha Svätého je zapojených do islamskej revolúcie). Deti Božie, ĽudovásvätyňaPobočka Dávidov, Strážcovia brány nebies, Chrám Slnka, Svätá smrť, Mansonova „rodina“, sekta desiatich Božích prikázaní atď.) boli v nedávnej minulosti aktívne v Európe a Amerike a naďalej pôsobia po celom svete… bez toho, aby niekto uvažoval o prirovnaní týchto šialenstiev ku kresťanstvu, ako sa to deje v prípade islamu verzus islamizmu.
Mnohé z týchto pseudokresťanských apokalyptických siekt by boli pre našu civilizáciu rovnako nebezpečné ako Boko Haram alebo „Islamský štát“, keby mali k dispozícii rovnaké prostriedky a keby sa objavila podobná konštelácia (ako je zrejmé z dostupnej dokumentácie o ich spáchaných zločinoch).
Žiarivým príkladom z nedávnej doby môže byť napríklad. Armáda Božieho odporu, ktorá sa dá ľahko porovnať s IS – pozri napríklad http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/masakry-armady-boziho-odporu-900-mrtvych-civilistu/r~i:article:628310/ alebo http://vyhledavani.eurozpravy.cz/klicove-slovo/slovo/armada-boziho-odporu-lra-6383 . Je tiež zodpovedný za tisíce mŕtvych, vrážd, rabovania, znásilňovania a kanibalizmu v mene „kresťanského teokratického štátu založeného na desiatich prikázaniach“. Ak prechádzate mojím Katalógom kongresovej knižnice č. BL31. H73 1999; pozri http://www.cadpress.sk/lexikon.htm) nájdete nespočetné množstvo podobných morbídnych „kresťanských“ sekt a nebezpečných kultov, ktoré kážu nenávisť a vraždia s odkazom na Sväté písmo (Bibliu).
Ešte jedna myšlienka / faktická poznámka:
Pri zrode diktatúr a konfliktov v Líbyi, Jemene, Sýrii a Afganistane, ktoré sú teraz príčinou masového exodu obyvateľov týchto krajín, bolo a je práve RUSKO (alebo ZSSR), ktoré doteraz podporovalo Assada, viedlo genocídu proti svojmu vlastnému ľudu a do poslednej chvíle podporovalo líbyjského diktátora. Podobne aj RUSKO bolo pri zrode al-Káidy a Talibanu, čím vytvorilo živnú pôdu pre islamistické hnutie (teda zodpovedné za súčasnú situáciu v Afganistane), ako aj pre čečenský terorizmus okupáciou krajiny. Systematickým odstraňovaním zástupcov umierneného islamu a právnych zástupcov otvorených dialógu na Kaukaze a ignorovaním legitímnych snáh o sebaurčenie svojho ľudu Rusko priviedlo belochov do náručia islamistov a teroristických organizácií.
Obrana Západu začala až americkou operáciou v Afganistane po 11. septembri a potom odstránením Saddáma. Bohužiaľ, účinnosť všetkých týchto operácií proti centrám terorizmu bola a naďalej je sabotovaná tou väčšinou „mierovou“ (t. j. krátkozrakou/ nevedomou) verejnosťou, ktorá je vždy proti akejkoľvek účinnej akcii, odmietajúc nasadenie armády, preventívne útoky! A potom sa sťažuje na dôsledky svojich vlastných rozhodnutí.
Naši pacifisti“ a pivní stratégovia, ktorí pokrytecky radia „nemiešať sa do ničoho, neprovokovať teroristov“, sa pýtam: Ako ďaleko by ste odporučili ustúpiť? Pokiaľ viete, nacisti a komunisti sa tiež snažili nevyprovokovať, „nepridávať palivo do ohňa“ … až nakoniec všetkým takmer skrútil krk.
Ak muž nezastrelí besného psa, ktorý ohrozuje jeho rodinu, uškrtí svoje deti. Zbytočne sa mu poddá a upokojí ho.
0Shares
Blog