Orgie v centre Prahy! Polícia stále hľadá zvrhlíkov, ktorí sa ukájali aj na Karlovom moste!

Orgie v centre Prahy! Polícia stále hľadá zvrhlíkov, ktorí sa ukájali aj na Karlovom moste!

Poriadny rozruch vzbudilo video, ktoré 14. septembra natočil okolo idúci divák, zachytáva mladú dvojicu, ako si to rozdáva priamo na ulici v centre Prahy! Pri Karlovom moste súložili na verejnosti a vôbec im to nevadilo, že ich pri tom musia obchádzať davy ľudí. Policajti teraz zverejnili ďalšie podrobnosti – všetko začalo už chvíľu predtým pri prechádzke priamo po Karlovom moste, kde žena muža uspokojovala rukou. Po oboch aktéroch, ktorí sú podozriví z výtržníctva, policajti stále pátrajú, môže ísť aj o cudzincov.

Takýto pohľad čakal v centre Prahy asi len málokto. Ľudia, ktorí 14. septembra okolo štvrtej popoludní prechádzali Křížovníckou ulicou, zažili poriadny šok – priamo pred ich zrakmi sa tam oddávali sexu dvaja ľudia, muž a žena vo veku medzi 20 a 30 rokmi. Okoloidúcemu divákovy sa ich podarilo pri zvrhlom akte zachytiť. Na videu je vidieť stonajúcu ženu opretú o zábradlie, ktorá má spodnú polovicu tela celú obnaženú. Za ňou stojí mladík v šiltovke a nepokryte s ňou súloží pred davmi ľudí, ktorí okolo v oboch smeroch prúdia.

Policajti teraz uviedli, že k zvrhlostiam medzi dvojicou došlo už chvíľu predtým. „Žena najprv muža uspokojovala rukou pri prechádzke po Karlovom moste, neskôr v ulici Křížovnická došlo k súloži,“ opísal policajný hovorca Richard Hrdina.

O koho sa jedná, policajti doteraz nevedia. „Obracajú sa preto na širokú verejnosť so žiadosťou o pomoc. Ak by ste muža alebo ženu na priložených fotografiách spoznali, kontaktujte linku 158. Podľa zatiaľ zistených informácií by mohlo ísť aj o cudzincov,“ uviedol Hrdina. Za výtržníctvo hrozí dvojici až dva roky väzenia.

 Točili  porno? 

Je možné, že muž a žena boli hlavnými aktérmi tzv. public porna. Ide o žáner erotických videí na verejnosti. Väčšinou platí, že čím viac šokujúca lokalita, tým lepšie. Všetko pôsobí navonok ako náhoda, avšak autori videa vzápätí umiestnia zábery na niektorý z erotických serverov. Je teda možné, že súložiaca dvojica mala komplicov, ktorý ju zámerne natáčali.

0Shares
ČeskoAktuálně Správy