Argentínsky reportér náhle skolaboval pri testovacom mieste + VIDEO

Argentínsky reportér náhle skolaboval pri testovacom mieste + VIDEO

Argentínsky reportér Carlos Ferrara vo štvrtok skolaboval počas živého vysielania na argentínskom kanáli Channel 9. Ferrara natáčal reportáž pred testovacím centrom na kovidy v Buenos Aires, keď náhle omdlel.

Claudio Perez, moderátor 9. kanála, sa lúčil s Ferrarou, keď reportérku počul hovoriť: „Je mi to ľúto, Claudio, je mi to ľúto.“ Vo Ferrarovom mikrofóne bolo počuť náraz.

Claudio v domnení, že Ferrara chce poskytnúť viac informácií, ho požiadal, aby rýchlo skončil, pretože sú pripravení ukončiť segment. „Čo sa stalo?“ Claudio sa spýtal.

O niekoľko sekúnd neskôr sa kamera presunula doľava a ukázala Carlosa Ferraru ležiaceho na zemi tvárou dolu s mikrofónom stále v ruke. Kameraman sa potom rýchlo odvrátil od znepokojujúcej scény a prenos bol prerušený.

Claudio Perez (vpravo) bol ohromený, keď videl svojho kolegu ležať tvárou k zemi.
Claudio hovorí: „Nie!“ a potom sa snaží od incidentu odísť.

„No, Carlos mal nejaké problémy. Určite sa mu budú venovať. Dostaneme sa do finále.“

O niekoľko minút neskôr Claudio upresňuje:

„V prvom rade chceme povedať, že čakáme na potvrdenie, že liečia nášho kolegu Carlosa Ferraro, ktorý mal incident na testovacom mieste.“

Kanálu 9 sa neskôr podarilo potvrdiť, že Ferrara je stabilizovaný a na pozorovaní v nemocnici s dobrými životnými funkciami. V súčasnosti sa podrobuje úplnému zdravotnému vyšetreniu.

 

 

0Shares
Šokujúce Video

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *