Desivý moment na kolotočoch. Karnevalove kolo narazilo na zem a v tom… (VIDEO)

Desivý moment na kolotočoch. Karnevalove kolo narazilo na zem a v tom… (VIDEO)

Bolo to strašidelné kolo.

Niekoľko ľudí bolo zranených po karnevalovej jazde, ktorá spadla z 15 metrovej výšky pri šialenej nehode v Indii, ako je vidieť na tomto videu.

K fiasku údajne došlo v nedeľu večer v zábavnom parku fázy 8 v pandžábskej štvrti Mohali, zatiaľ čo 50 jazdcov bolo na „padacej veži“, kolotočovej veži, ktorá posiela cestujúcich vertikálnou konštrukciou, uviedol denník Hindustan Times. Po neznámej poruche spôsobila, že atrakcia zletela z výšky 15 metrov na základňu ako rozbitý výťah a zranila 16 ľudí.

Na sprievodných záberoch je vidieť, ako sa rozsvietený kruhový vozeň rúti dole a zrúti na plošine s desivou silou, čím pošle niekoľko jazdcov vyletieť zo svojich sedadiel – napriek tomu, že sú pripútaní. Klip končí tým, že dobrí Samaritáni pomáhajú naložiť niekoľko zranených jazdcov do policajnej dodávky, pretože podľa Jam Press na výstavisku údajne neboli žiadne sanitky.

„Vyzdvihli sme zranených a ponáhľali sme sa do nemocnice,“ opísal očitý svedok menom Jaspreet Kaur pre Hindustan Times. Dodal, že vyhadzovači z výstaviska sa im snažili „vyhrážať“ za zásah a že „organizátori tiež utiekli zo scény„.

Obete, z ktorých niektoré mali len 10 rokov, sa údajne liečia vo viacerých nemocniciach v tejto oblasti. Rozsah ich zranení však zostáva nejasný.

Príčina šialeného voľného pádu je tiež neznáma, hoci organizátori karnevalu ho obviňovali z „technického problému“.

0Shares
Šokujúce Video