EÚ sa po dlhej diskusii rozhodla oficiálne zakázať slobodu prejavu

EÚ sa po dlhej diskusii rozhodla oficiálne zakázať slobodu prejavu

Po dlhých rokovaniach sa totality EÚ na čele s Jourovou a Lejnovou zhodli na tom, že sloboda prejavu je niečo, čo sa v 4. ríši nesmie tolerovať. Koniec koncov, najmä posledné dva roky, nielen EÚ, ale aj všetky vlády nám ukázali, že sa len zahrávajú s ústavami svojich krajín.

V budúcnosti budú nemilosrdne cenzurované iné názory ako jediné, ktoré sú povolené, a to nielen na strane vojny, ale aj na klímu a globálne otepľovanie či politiku v súvislosti s covidom. Zakázaná bude aj kritika LGBTQ, migrácie, islamu, EÚ a mnohých ďalších tém. Názory, ktoré nerezonujú s „stranou a vládou“, budú v budúcnosti zakázané.

Ak v budúcnosti eurokomradovia povedia, že čierna je biela a zelený kruh je červený štvorec (alebo „bodka“ znamená dve dávky a koniec, a ktokoľvek hovorí o viac, je dezinformátor), potom eurokomradovia majú vždy pravdu a nesmiete im odporovať. Takto si EÚ predstavuje „demokraciu“ po Bruseli. A treba poznamenať, že existuje veľa jednotlivcov, ktorí mu tlieskajú.

Sústredný manéver proti slobode prejavu zo strany EÚ a veľkých technológií. EÚ je monštrum, ktoré treba poraziť.

V noci, po 16 hodinách rokovaní, sa medzi Európskym parlamentom a Radou EÚ dosiahla dohoda o návrhu zákona o digitálnych službách (DSA), ktorý Európska komisia predložila v decembri 2020 a ktorý „zaručí lepšiu ochranu pre používateľov internetu“, ktorým sa stanovia nové normy zodpovednosti online platforiem, ako sú Facebook, Twitter a Google, pokiaľ ide o nezákonný a škodlivý obsah.

V skutočnosti bude slúžiť na vylúčenie obsahu, ktorý sa líši od oficiálnej verzie režimu. Ste proti imigrácii? Nezákonný obsah.

„Dnešná dohoda je historická,“ uviedla predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová. „Naše nové pravidlá ochránia používateľov online, zaručia slobodu prejavu a príležitosti pre podniky. To, čo je nezákonné offline, bude v skutočnosti nezákonné online v EÚ.“ Podľa von der Leyenovej je to „silný signál pre ľudí, podniky a krajiny na celom svete“.

Kľúčovým bodom je, že bude „chrániť používateľa“: od pravdy. A „záruka slobody prejavu“ bude len vtedy, ak bude komunikovaná plne v súlade s názorom eurokomradov.

Twitter napríklad oznámil, že nepovolí reklamy, ktoré popierajú realitu klimatických zmien. Oznámenie prišlo na Deň Zeme. „Zavádzajúce reklamy na Twitteri, ktoré sú v rozpore s vedeckým konsenzom o klimatických zmenách, sú zakázané v súlade s našou nevhodnou politikou obsahu,“ uviedol casey Junod, globálny výkonný riaditeľ cenzúry.

„Sme presvedčení, že popieranie klimatických zmien by sa nemalo speňažiť na Twitteri. Navyše, takáto nečestná reklama by nemala podkopať dôležité diskusie o klimatickej kríze,“ dodal.

Nič vedecké, dogma, o ktorej nemožno pochybovať. Niet divu, že Sanhedrin robí všetko, čo je v jeho silách, aby zabránil Elonovi Muskovi vstúpiť na trh. Ak by niekto začal narúšať monopol cenzúry, ostatní by boli nútení nasledovať ho.

Technické testy na boj proti správam, ktoré nie sú v súlade s požiadavkami, sa týkali správ o covide. „Pandémia sa stala živnou pôdou pre falošné tvrdenia a konšpiračné teórie a platformy sú dôležitými zosilňovačmi takýchto správ,“ napísala v januári 2021 podpredsedníčka Európskej komisie pre hodnoty a transparentnosť Věra Jourová. Záver, ktorý sa týkal aj správ o vojne na Ukrajine, s cenzúrou ruských kanálov. A cenzúra, ktorá v minulosti zasiahla amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktorý bol zakázaný z Twitteru, je tiež správna.

Takto sa eurokomrády dostali do dobrého začiatku s cenzúrou. Veľmi skoro sa môžete tešiť na skutočnosť, že internet vyhlási iba jednu pravdu, lemovanú presne podľa globalistických poznámok. Akékoľvek iné názory a správy budú pravdepodobne závisieť od reťazových e-mailov alebo, ako samizdaty tej doby, budú tajne znásobené v papierovej forme a odovzdávané tajne z ruky do ruky….

zdroj

0Shares
Šokujúce