Inžinier NASA Šokoval Svet: Videl Som, Čo Som Nemal, 3metrový Mimozemšťan!

Inžinier NASA Šokoval Svet: Videl Som, Čo Som Nemal, 3metrový Mimozemšťan!

Veterán NASA hovorí, že videl mimozemšťana na vlastné oči. Malo sa to stať počas misie do kozmu pred 24 rokmi. Stretnutie bolo súčasťou sprisahania vlády USA a obyvateľov iných planét.

Clarkovi C. McClelland bolo 35 rokov z NASA. Podľa vlastných slov spolupracoval na viac ako 650 misiách, ako je Apollo, Merkúr, a stál tiež pri vzniku Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS) a programu Raketoplán.

Predtým počas dňa vyhlásil, že keď sledoval let kozmickej lode v Kennedyho vesmírnom stredisku na Floride v roku 1991, videl niečo, čo nevidel. Takmer tri metre vysoký mimozemský humanoidné tvar. Mal dve ruky, dve nohy, štíhle telo a hlavu zodpovedajúce jeho stavbe tela a komunikoval s dvoma astronautmi v nákladnom priestore raketoplánu. Nezvyčajné stretnutie trvalo len jednu minútu a sedem sekúnd. Bývalý inžinier tiež tvrdí, že vedľa obežnej dráhy bola zaparkovaná mimozemská loď.

V tejto súvislosti sa objavilo sprisahania, podľa ktorého sa svetoví vodcovia pripojili k mimozemšťanom a vytvorili jednu ligu. „Nie som blázon, dokážem rozoznať mimozemskú loď, keď ju vidím.“ Mimozemšťania žijú na Zemi, prechádzajú cez nás, možno dokonca asimilovaní v niektorých pozemských vládach, „povedal McClelland, expert na vizuálne rozpoznávanie kozmických lodí.

Hoci McClelland prvýkrát zverejnil svoj príbeh v júli 2008 na svojich webových stránkach Stargate Chronicles, NASA ešte nehovorila o tom, že by hral s karafou UFO s nadšencami a všetkými milovníkmi sprisahania. Rovnako uvádzajú, že USA pred svetom skrývajú dôležité informácie o tom, že majú tajnú vojenskú alianciu a že je Medzinárodná vesmírna stanica používa na rokovania s členmi mimozemských rás. McClellandovo svedectvo by mohlo poskytnúť dôkaz, že NASA zámerne potláča kontakt s mimozemšťanmi.

Napríklad v minulom roku došlo ku kontaktu medzi nimi a ISS. NASA však prerušila priamy prenos. Bývalý expert Národnej agentúry pre letectvo a vesmír v tejto súvislosti uviedol, že americká vláda mu prestala vyplácať dôchodok, takže v súčasnosti žije iba zo sociálnych dávok.

McClelland bol osobným priateľom astronauta NASA Edgara Mitchella, lunárneho pilota Apolla 14, ktorý bol tiež šiestym mužom na Mesiaci. Mitchell sa stal oveľa slávnejším než jeho kolega, keď v minulosti povedal, že „je 90 percent isté, že mnoho z tisícov neidentifikovaných lietajúcich objektov, ktoré boli vidieť od 40. rokov 20. storočia, sú návštevníkov z iných planét.“

zdroj: DailyMysteries.com

0Shares
Šokujúce Zaujímavosti