Jemenský migrant je odsúdený za znásilnenie dvoch holandských študentiek počas oslavy jeho utečeneckého statusu

Jemenský migrant je odsúdený za znásilnenie dvoch holandských študentiek počas oslavy jeho utečeneckého statusu

Na tej istej párty, kde jemenský migrant oslavoval získanie azylu, znásilnil dve holandské študentky, s ktorými sa spriatelil.

Utečenec z Jemenu, ktorý sa spriatelil s dvomi holandskými študentkami vo veku 20 a 21 rokov, bol usvedčený zo znásilnenia oboch dievčat na párty oslavujúcej jeho získanie azylu v belgických Antverpách. Prokuratúra teraz žiada pre utečenca 40 mesiacov väzenia.

Migrant, ktorý sa volá Ibrahim O., sa na súde priznal, že mal sex s dievčatami, ale tvrdil: „Uspokojil som len ich potreby.“

Incident sa odohral v roku 2019, keď pracoval ako webový vývojár pre neziskovú organizáciu, kde sa stretol s dvomi holandskými študentkami, keď tam internovali. Jedna študentka mala 20 rokov a bola známa len ako „D“, zatiaľ čo druhá mala 21 rokov a bola známa len ako „M“. Obe dievčatá sa presťahovali do Antverp, aby pracovali v neziskovej organizácii, kde narazili na to, čo jedno dievča opísalo ako „priateľský“ vzťah s Ibrahimom, podľa spravodajského portálu Nieuwsblad.

 

Obe dievčatá sa stretli s Ibrahimom 17. nov 2019, o 17:00 Dievčatám povedal, že musia oslavovať, pretože práve získal štatút utečenca. Pozval ich na párty, kde si kúpil jedlo a alkohol v okrese Berchem.

„Jedli a pili spolu. Zámerom bolo tancovať spolu. Dievčatá príliš veľa vypili. M. sa necítila dobre a musela zvracať. A D. nakoniec zaspala na posteli“ povedala Sanne De Clercková, právnička holandských študentiek.

Keď sa D. prebudila, všimla si, že Ibrahim sa dotýka jej vagíny a prenikol do nej prstami. Snažila sa odolať, ale bola príliš opitá, aby ho zastavila.

„Keď sa znova prebudila, videla Ibrahima, ako napadol jej priateľku M. a vykonával na nej orálny sex. Pýta sa ho, čo sa deje. Potom zobudila svoju priateľku… Spanikárili a kričali na Ibrahima, aby odišiel z bytu. Zavolali rodičom a povedali im, čo sa im stalo. Potom zavolali políciu. Dievčatá boli prevezené do nemocnice v zlom psychickom stave,“ povedala De Clercková.

0Shares
Šokujúce