Manželka guvernéra Gavina Newsoma sa na súde rozpadá a opisuje „rybí“ penis Harveyho Weinsteina

Manželka guvernéra Gavina Newsoma sa na súde rozpadá a opisuje „rybí“ penis Harveyho Weinsteina

Jennifer Siebel Newsom – manželka kalifornského guvernéra Gavina Newsoma – vzlykala, keď opisovala „skreslené“ a „rybie“ genitálie Harveyho Weinsteina počas svojho svedectva o bombovom útoku na pondelkovom súdnom procese so sexuálnym útokom nehanebného filmového producenta.

Siebel Newsom, identifikovaná na súde ako Jane Doe 4, sa zrútila v slzách a rozprávala o tom, ako ju Weinstein údajne znásilnil v roku 2005 v hoteli Peninsula v Beverly Hills.

„Stojím. Odolávam,“ povedala. „Hrôza. Chvejem sa. Toto je moja najhoršia nočná mora. Som len tá vyhodená bábika, z ktorej sa práve snaží masturbovať.“

Keď ho zástupkyňa okresného prokurátora Marlene Martinezová požiadala, aby opísala Weinsteinovu postavu, Siebel Newsomová povedala: „Veľa modrín, značiek, žltej a zelenej, veľa strií na bruchu, veľmi fyzicky vôbec nespôsobilý. Vyzeral neobrezaný a zvláštny, druh ryby ako, penis, niečo bolo skreslené v semenníkoch… Veľa kože, veľa kože tam dole.“ Píše portál NYpost.

Siebel Newsom, bývalá herečka, je štvrtou ženou, ktorá zaujala stanovisko a ktorá obvinila Weinsteina zo sexuálneho útoku v jeho procese na najvyššom súde v Los Angeles.

Weinstein , ktorý si už odpykáva 23-ročný trest za znásilnenie a sexuálne útoky v New Yorku, čelí obvineniam z údajného sexuálneho napadnutia štyroch žien v Los Angeles v rokoch 2004 až 2013.

0Shares
Šokujúce Zaujímavosti