Matka organizovala párty pre teenagerov plné alkoholu. Mladistvých sledovala aj pri sexe

Matka organizovala párty pre teenagerov plné alkoholu. Mladistvých sledovala aj pri sexe

Žena z Kalifornie je obvinená z organizovania tajných večierkov plných alkoholu pre maloleté teenagerov. Nielenže im poskytovala zázemie pre párty a nalievala je alkoholom, zároveň je sledovala aj pri sexe, píše denník People.

Štyridsaťsedemročný Shannon O’Connorová, matka jedného z tínedžerov, čelí obvineniu z celkom 39 trestných činov zahŕňajúcich zneužívanie detí, sexuálne napadnutie a poskytovanie alkoholu maloletým. Pre svojho syna jeho priateľov organizovala sexuálne večierky s alkoholom a potom ich pri sexe sledovala. K sexuálnym aktom je dokonca nabádala, pričom išlo o deti vo veku 14 – 16 rokov.

K častým večierkom v dome obvinenej Shannon O’Connorová dochádzalo od júna 2020 až do tohtoročnej jari. Deťom zakazovala, aby o večierkoch vraveli rodičom alebo niekomu inému. Tvrdila im, že by mohla ísť do väzenia, keby to niekomu povedali. S jednou štrnásťročnú dievčaťom sa dokonca dostala do konfliktu, pretože mala pocit, že neudrží tajomstvo a rodičom o večierkoch hovorí.

Nezodpovedná matka O’Connorová ponúkala maloletým deťom alkohol vrátane piva, vodky a whisky, rozdávala im kondómy a povzbudzovala ich k intímnym radovánkam. Mala byť aj svedkom situácie, keď jeden opitý chlapec v posteli zmlátil iné dievča počas silvestrovského večierka. Obvinená nijako nezasiahla, len sa celej situácii smiala.

Shannon O’Connorová teraz žije v meste Idaho a čaká na vydanie do Kalifornie, kde bude obžalovaná a postavená pred súd.

0Shares
Šokujúce