Moslimský imám vyhlasuje: „Ak oslavujete Vianoce, budete sa smažiť v pekle“

Moslimský imám vyhlasuje: „Ak oslavujete Vianoce, budete sa smažiť v pekle“

Medzinárodná moslimský vodca bol zachytený na videu, ako prehlasuje, že každý, kto oslavuje Vianoce, sa „bude smažiť v pekle“, pretože je to „zločin proti islamu.“

Liberáli tvrdia, že musíme prijímať moslimskej migrantov do našich komunít a akceptovať ideológiu „rozmanitosti“. Podľa liberálov sa moslimskí migrati integrujú do spoločnosti a posilňujú ju.

Existuje však čoraz viac dôkazov, že moslimskí migranti netúži po integrácii a vôbec nie sú „tolerantné“ voči tradičným vieram západných krajín, ktoré im poskytli šancu na lepší život.

Nassim Abdi, imám žijúci v Sydney z asociácie financované Saudskou Arábiou Ahlus Sunnah Wal Jamaah Association vyhlásil, že oslavovať zrodenie Ježiša Krista je „zločin“ horšie ako smilstvo alebo pitie alkoholu a že každý, kto verí vo Vianoce, sa bude večne smažiť v pekle.

Denník MailOnline napísal:

Salafistický fundamentalistov, ktorý nasleduje verziu sunnitského islamu zo siedmeho storočia, použil arabský termín pre polyteizmus, čím sa „vyhol“, aby opísal myšlienku uznanie kresťanstva.

Imám uviedol, že tieto kroky niekoho privedú do pekla za použitia ďalšieho arabského výrazu, aby zdôraznil, ako to považuje za najzávažnejšie zločiny proti islamu.

„Vyhýbanie sa je oveľa horšie ako spáchať hriech. Ľudia veria, že na Vianoce chodí Jahannam na večnosť, „uviedol.

Kazateľ povedal moslimom v Auburnské mešite, že uznávanie Vianoc je ešte horšie ako pitie alkoholu, ktorý je zakázaný v islame a tiež predmanželský sex, známy ako zina.

„Pre vás je oslava Vianoc horšie ako pitie alkoholu a zina,“ uviedol.

Imám Abdi nie je jediným vodcom ASWJ, ktorý hovorí nechutne o kresťanskom svätom dni. Šejk Jamil El Bíza povedal vlani na Vianoce svojim priaznivcom na Facebooku, že by sa mali vyhýbať tomu, aby popriali kresťanom veselé Vianoce, aby tým potešili Alaha.

„Radšej by som bol vzkriesený v deň súdu so skutočnosťou, že som urobil sto miliónov nešťastných, pretože som odmietol hovoriť“ veselé Vianoce „, než aby som prišiel k Alahovi a musel mu vysvetliť, prečo som zablahoželal kresťanovi, ktorý uctieva Ježiša za svojho pána,“ uviedol.

0Shares
Šokujúce