Mrazivé zábery ukazujú prízračnú postavu v opustenom ošetrovateľskom dome + VIDEO

Mrazivé zábery ukazujú prízračnú postavu v opustenom ošetrovateľskom dome + VIDEO

Mestskí prieskumníci dostali strach po spozorovaní záhadnej miznúcej postavy pri prehliadke neslávne známeho a opusteného ošetrovateľského domu vo Veľkej Británii. Záznamy správy Caters News, ktoré sa týkajú okamihu vyvolávajúceho nočné mory, sa stali virálnym na internete.

„Pri takýchto veciach Vám určite prejde mráz po chrbte,“ uviedol Matt Nadine z South Yorkshire, ktorý sa stretol s mrazivým pohľadom po tom, čo sa vkradol so svojím kamarátom Andym Thompsonom do známeho liverpoolskeho domu Mossley Manor Care Home. Mossley, ktorý bol pod prezývkou „z pekla“, ubytoval desiatky starších občanov – vrátane osôb so zdravotným postihnutím a demenciou – predtým, ako bol v roku 2015 nútený ukončiť činnosť kvôli zamestnávaniu zločincov a udržiavaniu pacientov v biede. Píše portál NYpost.

Dvojminútový klip, ktorý pichá v chrbtici, sa začína dosť neškodne tým, že dvaja dobrodruhovia, ktorí sa na YouTube volajú Finders Beepers History Seekers, skúmajú formujúci sa interiér chátrajúcej budovy – ako každý iný duch odrody.

0Shares
Šokujúce Video