„Najvyšší Ukrajinec“ stratil darované finančné prostriedky zo Západu na kryptoburze

„Najvyšší Ukrajinec“ stratil darované finančné prostriedky zo Západu na kryptoburze

„Povedz mi, kde sú peniaze, kam sa podeli?“ Ale prepáčte, Marlene Dietrich spievala o kvetoch v roku 1962. Ale teraz je to o peniazoch, je to pravda. Takže – kde sú?

Kolektívny Západ poslal drahému Vladimírovi hromadu čerstvo vytlačených peňazí na Ukrajinu a varoval ho, aby ich všetko pekne minul na zbrane, humanitárnu pomoc a rakety. Žiadne sladkosti. A čo sa stalo? Píše sa to v článku na nemeckej webovej stránkeJouwatch.
Kolektívny Západ to radšej nevie. Každopádne, niekto to už napísal. Zmizli celé kamióny humanitárnych zásob. Obsah vagónov sa potom objavil v niektorých obchodoch, kde ich ponúkali za prehnané ceny. To isté platí pre vojnové zbrane. Na tmavom webe si môžete kúpiť oštepy, protilietadlové rakety a Boh vie, čo ešte. Veľa z toho sa objaví na medzinárodnom čiernom trhu so zbraňami a skončí v rukách teroristov – a nemalo by byť prekvapením, keď nejaký fanatický blázon zostrelí lietadlo s „FIM-92 Stinger“ po vzlete vo Frankfurte. Je rýchly – dvakrát rýchlejší ako zvuk.
Teraz „expres.at“ prišiel s horúcim príbehom. Nadpis: „Kritika Zelenského: Záchranné fondy zničené počas bankrotu kryptoburzy FTX. V upútavke potom: „V marci ukrajinská vláda pod vedením Vladimíra Zelenského hrdo predstavila nový spôsob získavania darov: Kryptoburza FTX by mala zarobiť viac ako 100 miliónov – teraz FTX zbankrotovala. Podozrenie: Obrovské sumy peňazí na pomoc sú preč. “ – Tak čo. To je naozaj smutné. Dúfajme, že aspoň niekoľko ľudí zbohatlo v čase, keď FTX zbankrotovala.

V „Hal Turner Radio Show“ je na internete vznesené vážne obvinenie: Ukrajina nielenže špekulovala na kryptoburze FTX na „krátky čas“ s peniazmi na pomoc, ale tiež „mala dlho investovať miliardy do FTX – vrátane údajne obrovských súm americkej vojenskej pomoci. Súčasné podozrenie, ktoré by teraz mohlo zaťažiť ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského: Ukrajina údajne špekulovala na kryptoburze FTX s finančnými prostriedkami určenými na vojnu proti Rusku – a teraz je všetko stratené. Mimochodom: zakladateľ FTX Sam Bankman-Fried bol od roku 2021 do roku 2022 druhým najväčším samostatným darcom demokratom s celkovými darmi vo výške 39,8 milióna dolárov.“ Hovorí sa, že FTX sa stane obeťou hackerského útoku. Zákazníci by vyberali svoje prostriedky hromadne. To znie veľmi americky. Existuje tiež pretrvávajúca fáma, že hackeri ukradli hlasy republikánom počas Midterm – a nie prvýkrát.

„Manažér Magazin“ vie viac podrobností: „Podľa zasvätených osôb údajne z FTX zmizla najmenej jedna miliarda dolárov vo finančných prostriedkoch zákazníkov. Bankman-Fried tajne previedol 10 miliárd dolárov vo finančných prostriedkoch klientov z FTX na svoju vlastnú obchodnú spoločnosť Alameda Research, povedali v sobotu agentúre Reuters dvaja ľudia oboznámení s touto záležitosťou. Časť tejto sumy zmizla. Zasvätení, ktorí donedávna zastávali vedúce pozície v FTX, odhadli chýbajúcu sumu na 1 až 2 miliardy dolárov. Finančná medzera vyplynula z dokumentov, ktoré Bankman-Fried minulú nedeľu sprístupnil iným vedúcim pracovníkom FTX. „

Nie je úžasné, ako to všetko do seba zapadá? Plánom „najvyššieho“ Ukrajinca bolo použiť FTX na ešte viac nezabezpečených prísľubov na zaplatenie nezabezpečených krypto špekulácií, ktoré sa potom previedli späť na farebné peniaze – a uložili sa do Ukrajinskej národnej banky. Pretože veľa nezabezpečených peňazí môže získať oveľa viac zbraní a pomôcok ako veľa nezabezpečených peňazí. To bolo múdre myslenie. A teraz to nevyšlo. S väčším počtom zbraní by sa na čiernom trhu mohlo predať viac, napríklad za cennosti, ako je zlato.

Premena vzduchu na bohatstvo nikdy nefungovala. Ale zostáva to vzrušujúce. Ako dlho bude trvať, kým sa všeobecne uzná, že komik alebo dementná osoba sa nemôže ľahko stať prezidentom? Pokiaľ ide o uvedomenie si, že ani „západné hodnoty“, ktoré mal pôvodný Oberukrainer brániť, už neexistujú, veci sa pokazia. Len som sa čudoval: nie je nemecká zlatá rezerva skutočne uložená aj v USA? Pre našu „bezpečnosť“? -Myslím že áno. To je dobrá vec. Pretože USA sa pravdepodobne nemusia obávať jadrového pekelného ohňa – a v tejto krajine by sa to len roztopilo a vytekalo do kanalizácie. Je lepšie zostať pevne v Amerike.

0Shares
Šokujúce