Nechutný nález vo fastfoodovom reťazci! Žena našla v hamburgeri ľudský prst + FOTO

Nechutný nález vo fastfoodovom reťazci! Žena našla v hamburgeri ľudský prst + FOTO

Naozaj nechutný zážitok má za sebou mladá Bolivijka Estefan Benitezová. Na pobočke fastfoodového reťazca Hot Burger v najväčšom meste Bolívia Santa Cruz de la Sierra totiž dostala jedlo, v ktorom bol kus ľudského prsta! Oddelenú časť ľudského tela navyše objavila, až keď sa do jedla zahryzla.

„Ten moment, kedy som jedla a zrazu som zahryzla do prsta,“ opísala znechutená mladá žena vo facebookovom príspevku, ktorý sa čoskoro stal virálnym. K textu pripojila fotografie. Tie sú skutočne len pre silné povahy. Na tanieri vedľa Burgeru je vidieť biely ľudský prst.

Obrázky pripomínajú nejaký podivný výjav z hororu. Estefana tiež natočila video priamo v pobočke Hot burgeru, kde k incidentu došlo. S veľkou iróniou na ňom hovorí, že sa práve nachádza v tej úžasnej pobočke fastfoodového reťazca, kde v jej tanieri skončil ľudský prst.

Manažér pobočky sa síce údajne ospravedlnil a tvrdil, že burgery dorazia do reštaurácie už pripravené, a povedal, že Estefane vráti peniaze. Pobočka však aj naďalej ostala otvorená a zamestnanci obsluhovali ostatných zákazníkov, akoby sa nič nestalo.

Potom, čo sa príspevok stal virálnym, hovorca spoločnosti označil celú vec za „nešťastný incident“ a vysvetlil, že jeden zo zamestnancov prišiel pri príprave mäsa o časť ukazováka. Tento príbeh potvrdila aj miestna polícia.

Potom, čo sa celá vec objavila na internete, bola pobočka dočasne uzatvorená a firma dostala tučnú pokutu.

zdroj: stcity.sk

0Shares
Šokujúce Zaujímavosti