Nemecká detská televízia plne zahŕňa pro-transgender obsah, ignoruje vedľajšie účinky a riziká meniace život

Nemecká detská televízia plne zahŕňa pro-transgender obsah, ignoruje vedľajšie účinky a riziká meniace život

Nemecká detská televízia produkuje jednostranný obsah, ktorý zobrazuje prechod ako pozitívny, odvážny a takmer bezrizikový proces

Nemecké štátom financované médiá a televízne siete produkujú celý rad pro-transgender obsahu a jednou z ich hlavných cieľových skupín sú malé deti. Toto kontroverzné detské programovanie bežne zobrazuje transrodových ľudí ako odvážne postavy, ktoré by mali byť nielen obdivované, ale aj napodobňované, s malou alebo žiadnou diskusiou venovanou potenciálnym nevýhodám alebo vedľajším účinkom spojeným s rozhodnutiami, ktoré menia život spojené s hormonálnou terapiou a chirurgickým zákrokom.

Jedným z najväčších propagátorov pro-transgender obsahu je detský programový gigant KiKA, ktorý dostáva obrovské množstvo peňazí daňových poplatníkov od verejnoprávnych televíznych sietí ARD a ZDF, oboch sietí obvinených z extrémnej ľavicovej zaujatosti. KiKA už dlho prezentuje zmeny pohlavia, blokátory hormónov a dokonca aj prechodnú chirurgiu ako pozitívne a zdravé ciele pre mladých ľudí napriek rastúcemu počtu lekárov a dokonca aj lekárskych orgánov, vrátane švédskej Národnej rady pre zdravie a sociálnu starostlivosť, ktorá teraz radí deťom a dospievajúcim, ktorí užívajú hormonálne blokátory kvôli nepriaznivým zdravotným a psychologickým nákladom.

Celú cestu späť v roku 2016 KiKA vytvorila segment s názvom „Keď si myslíte, že ste dievča, ste dievča“, ktorý predstavoval 10-ročné dieťa, ktoré zmenilo svoje pohlavie. Hostiteľ relácie neposkytol jemné alebo nezaujaté rady deťom, ktoré čelia podobným otázkam o ich pohlaví alebo sexualite, ale namiesto toho poskytol plnú podporu:

„Predstavte si, že ste dievča, ale niečo vo vašom vnútri vám hovorí, že by ste oveľa radšej boli chlapcom – alebo naopak: Máte telo chlapca, ale cítite sa ako dievča. To je niečo, čo môže spôsobiť, že budete trpieť veľa. Deti, ktoré sú takéto, sú často veľmi nešťastné, až kým neskôr skutočne nezmenia svoje pohlavie. Podobne to bolo aj so „Samom“ zo Švédska, ktorý bol donedávna pre všetkých stále dievčaťom Iris.“

zdroj: RMX

0Shares
Šokujúce