Nie je koniec: Bill Gates varuje pred „ešte smrteľnejším“ variantom COVID-u

Nie je koniec: Bill Gates varuje pred „ešte smrteľnejším“ variantom COVID-u

„To najhoršie sme ešte nevideli.“

Bill Gates varuje, že pandémia COVID-19 sa neskončila a tvrdí, že pravdepodobne príde „ešte smrteľnejší“ variant vírusu.

Spoluzakladateľ Microsoftu to povedal v rozhovore pre Financial Times.

„Stále nám hrozí, že táto pandémia vytvorí variant, ktorý by bol ešte prenosnejší a ešte smrteľnejší,“ povedal Gates a dodal, že nechce znieť ako „hlas skazy a temnoty“.

Filantrop tvrdil, že existuje riziko „oveľa viac ako 5%“ virulentnejšieho kmeňa, ktorý sa objavuje, a dodal: „Ani sme nevideli to najhoršie.“

Gates to povedal počas propagácie svojej novej knihy „Ako zabrániť ďalšej pandémii“.

Miliardár počas TED Talk v roku 2015 varoval pred prichádzajúcim supervírusom.

Ako sme zdôraznili minulý mesiac, zatiaľ čo sme na inom TED Talk presadzovali miliardové „riešenie prevencie pandémie“ globálneho vládneho zdravia, Bill Gates sa zaoberal „konšpiračnými teóriami“ týkajúcimi sa seba a vakcín proti COVID a nazval tých, ktorí o nich hovoria, „bláznivými“.

Gates vyhlásil, že je to „trochu divné“, že ho ľudia nemajú radi, a dodal: „Mení sa to na niečo, kde sa neustále objavujú blázniví ľudia?“

Počas podujatia na mníchovskej bezpečnostnej konferencii vo februári Gates povedal, že „bohužiaľ“ Omicron je „typ vakcíny“ a „urobil lepšiu prácu, aby sa dostal k svetovej populácii, než máme pri vakcínach“ tým, že poskytol prirodzenú imunitu.

zdroj

0Shares
Šokujúce Zdravie