„Nikdy som toľko neplakala, po náleze čohosi pohybujúceho sa vo vakcínach moderne a J & J,“ hovorí doktorka. HOAX!

„Nikdy som toľko neplakala, po náleze čohosi pohybujúceho sa vo vakcínach moderne a J & J,“ hovorí doktorka. HOAX!

„Nikdy som toľko neplakala,“ hovorí doktorka Carrie Madej potom, čo preskúmala „vakcíny“ Moderné a J & J pod obyčajným mikroskopom za 400 násobného zväčšenia.

Dr. Madej bola v júli požiadaná miestnej laboratórií v Georgii, aby preskúmala zvyšok nespotrebované „vakcíny“ od moderné, ktoré sa chystali vyhodiť. Z tejto fľaštičky bol „očkovaný“ minimálne jeden pacient.

Dr. Madej dostala fľaštičku čerstvú, ešte vychladenú z chladničky. Bez akýchkoľvek zásahov dala priezračnú tekutinu pod mikroskop a nechala na ňu svietiť biele svetlo mikroskopu. Ako išiel čas, po dvoch hodinách sa začali vo vzorke objavovala jasné farby – žiarivo modrá, purpurová, žltá, zelená. Nechápala, čo sa deje. Neskôr sa dozvedela, že toto sa deje so supravodivým materiály, keď sú vystavené bielemu svetlu.

Začala sa objavovať rôzne vlákna (cca 3:50). Niektoré mala na konci krychlovitou štruktúru. Tiež niekoľko kovových kúskov. Vzorka Priklopil sklíčkom a tieto častice sa začali pohybovať k okrajom a začali sa samy skladať dokopy a narastať.

A potom tam bol jeden určitý objekt či organizmus, z ktorého vychádzala chápadlá. Ten sa dokázal zdvihnúť z podložného sklíčka.

„Tá vec bola živá?“ Pýta sa Stew.

„Áno, vyzeralo to, ako že si je to vedomé samo seba. Dokázalo to rast a pohybovať sa priestorom. Nie je to nič, čo by nás učili alebo čo by som kedy videla v laboratóriu. Ani ľudia z odboru nevie, čo to je. Keď som to s kolegom uzrela, stále sme sa na to pozerali a mali sme pocit, že je to vedomé, že vie, že to pozorujeme. Je to len moja intuícia, môj pocit. Bolo to veľmi znepokojujúce. A tak sme po dvoch až 2,5 hodinách samozrejme všetko zničili. Hovorila som si: možno je to len náhoda, len tá jedna fľaštička.

Len nedávno sa mi podarilo dostať z laboratória rovnakú „vakcínu“, len samozrejme inej zásielky. Takže sme to dali pod mikroskop za rovnakých podmienok a objavila sa rovnaká štruktúra s chápadlami (čas 5:55). Tentoraz to bolo úplne zakryté sklíčkom, takže sa nepohybovala, pretože bola pri okraji. Nemohla som uveriť, že vidím ďalšie. A inak rovnaké veci – po čase sa objavili rovnakej farby a vlákna. Ak to urobia znova (pozn. Dostane z laboratória fľaštičku), natočíme to na video, pretože je tam pohyb. “

Tiež mala možnosť si prezrieť „vakcínu“ Johnson & Johnson. Mala v sebe grafénové štruktúry (6:43), čo mali všetky tri fľaštičky „vakcíny“, ktoré skúmala. V oboch boli tukové lepkavé substancie (6:51), ktoré by sa dali považovať za hydrogél. Takže nám klamú o tom, že Johnson & Johnson nemá v sebe nanolipidové častice. V Johnson & Johnson sa tiež objavovali farby. Jej farby boli odlišné. Boli fluorescenčná (7:15) a znovu mnoho syntetických štruktúr, mnoho guľovitých štruktúr.

„Opisujem niečo, čo som nikdy predtým nevidela. Nemá to čo robiť v tých injekciách. Čo to urobí dieťaťu? Začala som plakať, keď som to videla pod mikroskopom druhýkrát, pretože to bolo potvrdenie. “

Stew na to hovorí, že keby takéto hýbajúce sa stvorenie s chápadlami zbadal, asi by z laboratória utiekol. Je strašidelné, že toto ide do krvi ľudí po celom svete a chcú to natlačiť aj do našich detí!

„Ľudia sa naozaj, naozaj musí zastaviť a začať premýšľať o tom, čo sa teraz deje. Nedáva to zmysel. Ak to nedáva zmysel, neuponáhľajte rozhodnutie, ktorého by ste neskôr mohli ľutovať. Vo svete nie je čosi v poriadku, a myslím, že to vieme všetci. Pre mňa je to rozhodne na úrovni duchovnej vojny, keď to vidím pod mikroskopom. A to ma inšpiruje, aby som urobila videa v reálnom čase, ak dostaneme z laboratória viac vzoriek. Aby ste sami videli, čo sa pod mikroskopom deje. Na to nepotrebuje byť z vedeckého prostredia, aby ste videli, že sa tam deje niečo, čo nemá byť vstrekované do živých ľudských bytostí.

„Keď sa objavili tie najžiarivejšie farby – najžiarivejšie modrá, najžiarivejšie žltá, najžiarivejšie purpurová a s postupom času sa objavovali viac a viac, nechápala som, ako sa to môže stať, ak do toho nepridáte niečo, s čím by to mohlo reagovať. A tak som prehovorila s nanotechnologickými inžiniermi a s genetickými inžiniermi, a tí mi povedali, že jediná vec, o ktorej vie, že to robí, je biele svetlo (mikroskop má biele svetlo). Biele svetlo po nejakom čase spôsobuje reakciu v supravodivých materiáloch. Je to ako injektovateľné počítačový systém. Takže tie elektronické komponenty teraz začnú byť viditeľné. Je to dôkaz, že do ľudí vkladajú operačný systém. Objavuje sa ako vo vzorkách moderné tak Johnson & Johnson, ktoré sme mali možnosť skúmať.

Všetko to ukazuje na to, že toto je začiatok príchode transhumanismu. Je to počiatok špehovanie ľudí, práve tak, ako povedal Bill Gates, že to teraz robí v západnej Afrike. Bill Gates a Mastercard robia testy na ľuďoch v západnej Afrike, ktorým dávajú covid injekcie spolu s digitálnym ID. Svoje finančné prostriedky nemôžu mať inak ako cez digitálne ID a Mastercard, žiadna hotovosť alebo tak. Všetky zdravotné dáta sú nahrané v tomto digitálnom formáte do ich tiel. Títo výskumníci hovoria, že keď už je táto hydro-gélová substancia v ich telách, prečo to nevyužijeme pre sledovanie a prediktívne policajný dohľad? Toto vykonávajú na ľuďoch západnej Afriky od júla 2020. Akonáhle to zdokonalí, chceli by to predstaviť všetkým rozvinutým národom. Hovoria tomu „Wellness pass“, čo je tiež známe ako vakcinačný pas. …. Takže ako to urobia? Musia vložiť niečo do vašich tiel, aby vás mohli monitorovať a vedieť, čo robíte … Gates už nám priznáva, ako to robí a chce urobiť.

Videla som na vlastné oči veci, ktoré … vyzerajú ako príchod umelej inteligencie v ľudských telách. Vieme, že ľudia, ktorí to majú na starosti, nie sú dôveryhodní, mnohokrát nám klamali, výrobcovia nám klamali. Je tu čas, kedy sa už si tento útlak nenecháme páčiť, sme lepší ako to, sme božie deti. “

***** **** ***** ****

Pridám komentár, na ktorý som narazila minulý týždeň. Nie je to overené, ale to po všetkom, čo viem, by som sa nečudoval, keby to bola pravda:

https://t.me/stewpeters/7840?comment=859783

Švagriná to poslala mojej žene cez SMS. Dostala to od svojho priateľa. Ak je to pravda, tak to otrasie celým príbehom o vakcíne.

Toto je tá správa, len som odstránil jej meno kvôli súkromie, nič ďalšie sa nemenilo:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Patriot1, [19. septembra 2021 o 14:56]

Moja kamarátka, jej sestra pracuje v Moderne v ich očkovacom výrobnom centre. Hovorí, že všetci dostávajú obrovské množstvo peňazí, aby držali jazyk za zubami o tom, čo je vo vakcíne a čo to má urobiť s očkovaným človekom. Hovorila o miliónoch dolárov, ktoré každý z nich dostane a musí podpísať dohodu o mlčanlivosti a ďalšie právne dohody.

Takže o tom všetkom nikto nikdy hovoriť nebude. Stručne povedané: Akonáhle si necháte dať injekciu, počas niekoľkých minút sa po celom tele šíri „plastická“, syntetická, mikroskopická štruktúra a napáda kapiláry. Viaže sa na najkrehkejšie, nejoslabenější vnútorné orgány, ktoré máte. Tam ožaruje ten orgán a celé telo, 24 hodín denne. Kým sa výrazne nepoškodí.

V dôsledku toho niektorí ľudia so srdcovými problémami dostanú myokarditídu alebo infarkt, iní, s benígnymi problémy s vaječníkmi, dostanú rakovinu vaječníkov alebo problémy s pľúcami, obličkami, malígny problémy prostaty. Povedala nám, že zavedenie tejto štruktúry je ZÁMERNÉ. Žiadna konštrukčné chyba, žiadna náhoda, ale robí sa to s presným účelom ožarovať vás, podobne ako plutónium, ale pomalšie, s nemožnosťou to detekovať. To vysvetľuje, prečo EMF zariadenie Geiger zachytáva vyššiu úroveň radiácie u očkovaných ľudí v porovnaní s tými, ktorí nie sú očkovaní. To tiež vysvetľuje, prečo vás to ovplyvňuje na úrovni elektromagnetického poľa, keď ste okolo vakcinovaných ľudí alebo máte intímny kontakt s nimi, a ochoriete, krvácate alebo máte migrény a máte „radiačnej“ príznaky, ktoré nazývame „shedding“ (vylučovanie). V podstate perfektné biologická zbraň. To isté platí pre všetky ostatné mRNA vakcíny, povedala.

zdroj

0Shares
Šokujúce Video