Ruské jednotky „znásilňujú a mučia“ nových regrútov

Ruské jednotky „znásilňujú a mučia“ nových regrútov

Vladimír Putin tento týždeň podpísal dekrét o čiastočnej mobilizácii, ktorý vyvolal obavy medzi ruskými mužmi, ktorí sa snažia uniknúť náboru do armády.

Nová vlna ruských regrútov sa pripravuje na vstup na front na Ukrajine s hroznými iniciačnými rituálmi. Mladí muži sú „znásilňovaní a mučení“ veteránskymi vojakmi predtým, ako sú poslaní do prvej línie.

Takzvaná prax „dedovshchina“ zahŕňajúca barbarské iniciačné rituály je vnútená tým, ktorí sa snažia utiecť z krajiny po Putinovom mobilizačnom oznámení. Píše portál Express.co.uk.

Bývalý zástupca najvyššieho veliteľa spojeneckých síl v Európe, generál Sir Richard Shirreff, povedal, že „brutálna armáda“ je pekelnou skúsenosťou pre nových stolárov.

Pre The Sun povedal: „Dôvod, prečo sa veľké množstvo mužov snaží dostať z Ruska, je ten, že sa boja oznámenia všeobecnej brannej povinnosti.

„Je to brutálna armáda bez zmyslu pre česť alebo hodnoty a vaše šance na prežitie akejkoľvek vojny v ruskej armáde sú dosť nízke.

„Neurobili nič, aby vyriešili dlhotrvajúce problémy šikanovania a hašterenia, ktoré existujú od čias sovietskej armády.“

0Shares
Šokujúce