Skupina dublinských tvrdých chlapcov hovoriaci si „Hells Angels“ ukončila vyčíňanie afrického gangu v meste

Skupina dublinských tvrdých chlapcov hovoriaci si „Hells Angels“ ukončila vyčíňanie afrického gangu v meste

Anjeli vs. diabli. Taký konflikt medzi írskymi ostrými chlapcami a členmi afrického gangu, ktorý už nejaký čas terorizujú západný Dublin, pomenoval írsky Sun.

Polícia je presvedčená, že gang má za posledné týždne na svedomí najmenej 40 vykradnutých obchodov a 30 lúpežných prepadnutí.

Polícia je na grázlov z afrického gangu krátka. Podľa Irish Sun sa polícia snaží, ale ruky jej zväzuje ako nedostatok zdrojov, tak aj akákoľvek absencia rešpektu k polícii zo strany afrických mladíkov. Navyše pri každom zatknutí niektorého z gangstrov polície riskuje vyvolanie masívnych výtržností zo strany ich kumpánov.

Situácia je tak mizerná, že sa rodičia detí žijúcich v oblasti medzi Blanchardstown (jedna z najviac multikultúrnych častí Dubline) a severným predmestím Dubline svoje ratolesti už jednoducho bojí púšťať von. Von sa bojí chodiť aj dôchodcovia. Lokálne radkyňa Ted LEDD miestnej vyzval, aby s políciou spolupracovali a pomohli členmi gangu dopadnúť.

Výzva miestnym našla svoj cieľ, ale namiesto spolupráce s bezzubou, a často politickou korektnosťou obmedzenou políciou, sa miestni rozhodli veci vyriešiť po svojom. Pomenovali sa podľa amerického motorkárskeho gangu Hells Angels a počas jedného týždňa sa im podarilo vypátrať dve hlavné postavy afrického gangu. Noviny zmieňujú len fakt, že títo dvaja grázli boli napadnutí. Ako veľmi dostali a či im to stačilo a či už budú dobrí, to sa dozvieme určite čoskoro. Každopádne drsní írski chlapci majú u zbabelých afrických gangstrov iste viac rešpektu, než írska polícia.

0Shares
Šokujúce Svet