Šokujúce video. Migranti oslavujú pristátie na pláži Broadstairs v Kente pred prekvapenými opaľujúcimi ľuďmi. V člne ich bolo 20 vrátane 3 detí

Šokujúce video. Migranti oslavujú pristátie na pláži Broadstairs v Kente pred prekvapenými opaľujúcimi ľuďmi. V člne ich bolo 20 vrátane 3 detí

Toto je okamih, ktorý oslavovala skupina migrantov, ktorí pristáli na pláži Broadstairs v Kente pred ohromenými opaľovačmi.

Skupina 20 ľudí – vrátane troch detí – absolvovala nebezpečný 30 -míľový výlet cez kanál La Manche na člne.

Ich nečakaný príchod prekvapil návštevníkov pláže v Broadstairs na severovýchodnom pobreží Kentu – ďalších 10 míľ od obvyklého pristávania lodí na južnom úseku grófstva od Calais. Píše portál DailyMail.

Sally Jones Rowell a jej dcéra Lydia Jones (13) boli na ich plážovej chatke, keď ich videli prichádzať – jeden muž dvíhal ruky do vzduchu – dobrosrdečný tínedžer im ponúkal lupienky a nápoje.

Prichádza potom, čo sa potvrdilo, že v sobotu prekročilo Lamanšský prieliv viac migrantov ako v predchádzajúci jeden jediný deň – vzhľadom na tvrdenia, že Francúzsko „stratilo kontrolu nad hranicou“.

Rekordných 828 ľudí bolo treba zachrániť alebo zachytiť pri nebezpečnej ceste na 30 člnoch.

Odborníci naznačili, že existuje niekoľko dôvodov, prečo bol rok 2021 rekordným rokom pre takéto plavby.

Teplé počasie a rovné more počas tohto leta sú hlavným faktorom, ako aj rastúci konsenzus medzi tými, ktorí sa chcú dostať do Veľkej Británie, že trasa je považovaná za menej „rizikovú“ ako používanie nákladných automobilov, kontajnerov alebo vlakov.

0Shares
Šokujúce Video