Šokujúce video z Nemecka: Gang dievčat mučil 12-ročné dievča celé hodiny, matka „skolabovala“, keď videla video

Šokujúce video z Nemecka: Gang dievčat mučil 12-ročné dievča celé hodiny, matka „skolabovala“, keď videla video

Mladá nemecká obeť zostáva niekoľko týždňov po útoku na psychiatrickej klinike a je nepravdepodobné, že by dvaja z páchateľov čelili právnym následkom.

Video z incidentu sa šíri sociálnymi médiami a používatelia reagujú šokovane na jeho obsah. Dlhšia verzia videa však bola sprístupnená nemeckej televíznej stanici RTL, ktorá uvádza, že dlhšia verzia je oveľa trýznivejšia a zahŕňa tínedžerov, ktorí zapaľujú vlasy dievčaťa a dávajú na ňu zapálené cigarety.

Dievča, ktoré je biele, je cieľom dievčat, ktoré vyzerajú, že majú cudzí pôvod. V pozadí je vidieť aj jedno čierne dievča, ale nie je jasné, či sa zúčastnila útoku.

„Každý vie, že sa im nič nestane, pretože sú takí mladí, ale moja dcéra na to nikdy nezabudne do konca svojho života,“ povedala matka obete v rozhovore pre Schleswig-Holsteinische Zeitung. „Keď som videl video, zrútil som sa. Všetci sa bavili trápením mojej dcéry. To sú sadisti.“

Podľa matky obete kratšia verzia videa neukazuje plný rozsah mučenia, ktorému bola jej dcéra vystavená. V dlhšom videu skupina dievčat prinútila obeť, aby sa vyzliekla do trička a podľa policajnej hovorkyne Astrid Heidornovej jej ukradli aj mobilný telefón.

Vo videu dievčatá hovoria nemeckému dievčaťu, aby zakaždým zavrela oči predtým, ako ju udrela do tváre a dala jej facku (cenzurovaná verzia videa je prístupná aj tu na Rumble). Dievča hystericky plače v odpovedi. Jedno z dievčat na ňu pľulo a hovorilo jej: „Zatvor oči.“ Hoci v kratšom klipe, ktorý bol zverejnený, nie je žiadny záznam dievčaťa, ktoré by bolo zapálené cigaretami, jeden z agresorov sa pýta, kde sú jej cigarety, keď obeť plače pred ňou.

Incident sa údajne odohral 21. februára v meste Heide, ktoré sa nachádza v nemeckej spolkovej krajine Šlezvicko-Holštajnsko, a prichádza krátko po vražde 12-ročnej Luise vo Freudenbergu, ktorú dobodali na smrť dve dievčatá rovnakého veku.

Na najnovšom útoku sa mohlo zúčastniť až tucet dievčat, ale ani tie, ktoré už boli identifikované, nemusia čeliť trestnej zodpovednosti. Sú vo veku od 12 do 17 rokov. Ministerka vnútra Šlezvicka-Holštajnska Sabine Sütterlinová-Waack povedala: „Traja páchatelia boli identifikovaní, ale dvaja z nich sú mladší ako vek trestnej zodpovednosti.“

0Shares
Šokujúce Video