Staršie VIDEO: Policajt z Nashvillu zastrelil muža, ktorý ho ohrozoval dvoma mäsiarskymi nožmi

Staršie VIDEO: Policajt z Nashvillu zastrelil muža, ktorý ho ohrozoval dvoma mäsiarskymi nožmi

Štvorročný veterán z Nashvillu v Tennessee Christopher Royer, zastrelil muža, ktorý pri bežnej kontrole opustil spolujazdcovu stranu vozidla, vyzbrojený dvoma mäsiarskymi nožmi, a pokračoval smerom na policajta.

Zastavenie jeho auta sa uskutočnilo po tom, čo dôstojník krátko pred polnocou v noci prebehol poznávaciu značku vozidla, a zistil, že štítky – umiestnené na neskorom modeli sedanu Mercedes – boli zaregistrované v oveľa staršom zelenom Chevrolete. Ihneď po zastavení vozidla vystúpil muž zo strany spolujazdca, vyzbrojený dvoma nožmi, a začal konať spôsobom, ktorý policajný šéf John Drake označil za „bizarný“. Píše portál Newswar.

Po opustení vozidla začal muž kruhovo bežať, zatiaľ čo mu policajt prikázal zložiť zbrane a znovu nastúpiť do vozidla. Muž s nožom, ktorý musí byť políciou ešte identifikovaný, je potom videný bežať k policajnému vozidlu Royera a zdá sa, že na krátko vchádza do policajného vozidla, predtým, ako vyjde a chaoticky beží. Royer mu opakovane prikázal, aby zastavil a odložil zbrane.

Bezprostredne predtým, ako použil zbraň, Royer povedal: „Kamarát, čo to robíš? Nechcem ťa zastreliť, nechcem ťa zastreliť. “ Keď ho neznámy muž z nožmi, znovu povedal, aby „vystrelil“ tak policajt vystrelil. Keď ho zasiahol pribehol ku nemu a hovorí: „Kamarát, čo to robíš, človeče? No tak, nechcel som to spraviť. “

Na tlačovej konferencii, ktorá sa konala dnes ráno, Drake vysvetlil, že hoci bol Royer takmer s istotou vyzbrojený taserom, v „smrteľných“ situáciách, ako je táto, sa očakáva, že policajti budú reagovať smrtiacou silou. „Je to smrteľná situácia.“ Deescaloval sa stiahnutím, presunul sa dozadu a znova a prikázal jednotlivcovi odhodiť zbraň. V týchto smrteľných situáciách, nemôžete použiť menej smrteľné zbrane, keď na vás niekto útočí s nožom. “

0Shares
Šokujúce Svet Video