Švédsko: Arab znásilnil vlastnú dcéru, tvrdí, že si ju pomýlil s manželkou

Švédsko: Arab znásilnil vlastnú dcéru, tvrdí, že si ju pomýlil s manželkou

V moslimských rodinách je incest celkom bežný, ostatne, dievčatá sú najčastejšie provdávány za vlastné bratranca, čo so sebou nesie oveľa viac závažných postihnutia u novorodencov, než je tomu v krajinách, kde sa naopak príbuzenské sobáše nepraktizujú. Znásilňovanie blízkymi príbuznými tak zrejme bude častejšie, než kto tuší, prezradené prípady sú zrejme len špičkou ľadovca.

Štyridsaťsedemročný Sýrčan v Malmö bol po znásilnení svojej dcéry odsúdený na trest odňatia slobody a deportáciu. Bránil sa tým, že veril, že jeho dcéra je jeho žena.

Popoludní 6. apríla 2021 zavolala 17-ročné dcére jej matka, ktorá ju požiadala, aby vzbudila otca, pretože mal vstávať.

Keď dievča vstúpila do spálne, požiadal ju, aby si vedľa neho ľahla a za päť minút ho prebudila. Bez toho niečo povedal, začal ju objímať, dotýkať sa jej tela a dávať dole jej spodnú bielizeň.

Potom svojej dcére vysvetlil, že do nej prenikne análne, aby „nezničil jej nevinnosť“. Následne ju takto asi desať minút znásilňoval. Potom povedal, že sa musí umyť „z náboženských dôvodov“.

Muž sa bráni tým, že jeho ranné lieky sa skladajú z alvedonu, diklofenaku a dvoch tabliet tramadolu. Okrem toho fajčil hašiš. Hovorí, že sa mu točila hlava a že si myslel, že to bola jeho žena, kto prišiel do spálne.

Hovorí, že si nepamätá nič iné, než že ho niekto začal zvádzať a že cítil, že musí „plniť svoju povinnosť manžela“.

„Neviem, či ma dcéra znásilnila, alebo či som znásilnil ja svoju dcéru. Keby som bol pri zmysloch, nič také by som neurobil, „povedal.

Okresný súd však toto vysvetlenie neakceptoval a odsúdil sedmačtyřicetiletého muža na tri roky väzenia a 10 rokom deportácie za znásilnenie dieťaťa a drobné drogové delikty. Tiež zaplatí 170 000 SEK ako odškodné svojej dcére.

0Shares
Šokujúce