Švédsko: Migrant, ktorý bodol 10-ročné holandské dievča, má v záznamoch 52 zločinov

Švédsko: Migrant, ktorý bodol 10-ročné holandské dievča, má v záznamoch 52 zločinov

Napriek desiatkam odsúdení za trestné činy rozhodnutie švédskych súdov o nepretržitom podmienečnom prepustení Milada Salariho takmer stálo mladé dievča život.

Iránsky migrant, ktorý sa minulý týždeň pokúsil zavraždiť 10-ročné holandské dievča v Göteborgu, bol identifikovaný ako Milad Salari, ktorý má na konte neuveriteľných 52 odsúdení vrátane krádeže, útoku, lúpeže a drogovej trestnej činnosti. Napriek tomu, že švédski sudcovia pri mnohých príležitostiach porušili jeho podmienečné prepustenie, neustále mu udeľovali nové podmienečné tresty, ktoré mu umožnili vyhnúť sa väzeniu.

Video z bodného útoku sa minulý týždeň stalo virálnym, keď 36-ročný podozrivý bodol dievča do krku predtým, ako sa s ním chodci vysporiadali. Nie je jasné, prečo sa na ňu zameral, ale chodci tvrdia, že počas incidentu kričal „Allahu Akbar“. Obeť je údajne vo vážnom, ale stabilizovanom stave.

Salari prišiel do Švédska so svojimi rodičmi a dvoma staršími súrodencami v júli 1989 z mesta Širáz v Iráne a nasledujúci mesiac mu bolo udelené dočasné povolenie na pobyt. V nasledujúcom roku získala rodina Salari povolenie na trvalý pobyt av septembri 1994 Miladova matka požiadala o švédske občianstvo pre svojho syna, ktoré bolo udelené v októbri 1998.

Odvtedy je trestnou hrozbou pre švédsku spoločnosť. Keď v roku 15 dovŕšil 2002 rokov, bol odsúdený za svoj prvý zločin, ktorý zahŕňal krádež. Odtiaľ sa rozbehla jeho kriminálna kariéra. Pred dovŕšením 18 rokov mal podľa švédskej publikácie Nyheter Idag na konte už 24 prípadov.

0Shares
Šokujúce Video