Tajná správa o ďalších lockdownoch a variantoch „vírusu“ do roku 2025

Tajná správa o ďalších lockdownoch a variantoch „vírusu“ do roku 2025

Poznámka: Toto je uniknutá tajná správa britských politikov, v ktorej informujú o tom, čo sa chystajú urobiť so svojou krajinou do roku 2025 a čo pravdepodobne ujde aj nám:

Kto: Dr. Frank Atherton, Dr. Michael McBride, Dr. Susan Michie, Dr. Gregor Smith, Dr. Richard Taylor, Sir Patrick Vallance, Dr. Jonathan Van Tam, Chris Whitty

Od: Neil M. Ferguson

Dátum: 14. júna 2021

Vec: Ďalšie kroky – Trvalá blokáda Spojeného kráľovstva (súkromné a dôverné)

Vzhľadom na blížiace sa rozhodnutie a oznámenie, ktoré má dnes urobiť premiér v súvislosti so štvortýždňovým predĺžením uzávery v Spojenom kráľovstve, máme pomerne krátky čas na dokončenie ďalších krokov v tomto procese. Aj naďalej je dôležité, aby všetko prebiehalo podľa plánu a aby sme všetci pamätali na spoločný cieľ, ktorý máme. Bolo to ťažké a bude to ešte ťažšie, ale za predpokladu, že zostaneme jednotní a presvedčíme väčšinu krajiny, že to robíme zo správnych dôvodov, budeme môcť pokračovať v druhej časti plánu.

„Stručne povedané, od štvrtka 15. júla smerujeme k trvalému uzavretiu krajiny, pričom dôvodom je nárast prípadov nových indických a nepálskych „variantov“ vírusu (o ktorom vieme, že je len premenovaním sennej nádchy). Tento vírus bol pre nás už veľmi výnosný a plodný a neexistuje žiadne obmedzenie, z ktorého by sme nemohli ďalej profitovať.

Napriek tomu musíme zabezpečiť plnú a úplnú spoluprácu vlády aj médií a použiť vyhlásenie, že „je príliš riskantné pokračovať v lete“.

Môžeme „modelovať zvyšovanie týchto “ variantov “ v súlade napríklad s:

-Protesty proti Lockodwn (na základe nedávnych udalostí by bolo skvelé to presadiť)

-Futbalové zápasy Euro 2021 v Anglicku a Škótsku

-Tam, kde sa v letných mesiacoch zvyšuje počet obyvateľov – prímorské letoviská (Blackpool, Bournemouth, Brighton, Skegness atď.), ako aj zábavné parky (Alton Towers, Thorpe Park, Chessington World of Adventures atď.) a tiež vidiecke a turistické oblasti.

Môžeme vydať správy, že kvôli týmto „možnostiam“, ktorých bude niekoľko, sa NHS (National Health Service UK) úplne zrúti, ak sa všetko okamžite riadne nevyrieši.

Potom by s nami mala súhlasiť verejnosť, čo bude rozhodujúce pre preklopenie sa cez „cieľovú čiaru“, a tým by sme sa podieľali na zmene krajiny.

Potom sa v rámci Kalergiho a WEF/Schwaabovho plánu zavedie uzávera pre ostatných, a to z iných dôvodov, ako napr:

Životné prostredie a nedostatok vody (2022-23)

Nedostatok potravín (2023-24)

a globálne financie a masová inflácia (2024-25), ktoré vyvrcholia dokončením spoločného globálneho plánu OSN, WHO a WEF Kalergi v roku 2025.

Hoci vieme, že sa proti tomu stretneme s odporom, musíme zabezpečiť, aby sa akýkoľvek odpor obmedzil na absolútne minimum, a to sa týka všetkých vrstiev spoločnosti – od obyčajného muža/ženy na ulici až po poslancov a lordov.

Hoci máme 70 % podporu pre našu akciu (vďaka redakcii YouGov), máme tvrdé jadro takzvaných „zástancov slobody“, ktorí sú odhodlaní ísť proti nám pri každej príležitosti. Spustenie nového kanála News GB k tomuto požiaru len prispelo, takže mám v pláne vyvinúť rovnaký tlak na spoločnosti sociálnych médií v Spojenom kráľovstve.

Okamžite začať nasledujúce postupy na ochranu toho, čo robíme:

_Blokovať/zakázať/zmazať všetky príspevky a používateľov, ktorí sú v rozpore s vedeckým konsenzom

-aby webová stránka obmedzila/odmietla prístup k uvedenej skupine vrátane zrušenia akýchkoľvek „účtov“

-v prípade priaznivcov proti blokáde a ich hlavných predstaviteľov odporučiť, aby boli ich údaje odovzdané polícii a aby boli zatknutí za podnecovanie nenávisti, násilia a občianskej neposlušnosti (toto ustanovenie už spadá pod zákon o koroneroch na rok 2020)

-Každému rodičovi/opatrovníkovi, ktorý otvorene vyhlási, že on alebo jeho rodina sa nenechá zaočkovať, odporúčam, aby boli jeho deti/starší ľudia natrvalo vykázaní z domu a/alebo odstránení z nehnuteľnosti bez ohľadu na vlastnícke/právne nároky

Kópia týchto návrhov s názvom „Boj proti dezinformáciám 2021“ už bola zaslaná Nickovi Cleggovi (Facebook), Jackovi Dorseymu (Twitter), Susan Wojcicki (YouTube) a Sundaru Pichaiovi (Google/Alphabet).

Viem tiež, že premiérka bude presadzovať prísnejšie opatrenia proti hnutiu proti uzamknutiu vrátane nasadenia armády, ako aj to, aby sa počas nadchádzajúceho júlového uzamknutia prísne a dôsledne strážili všetky ulice v Spojenom kráľovstve.

Mám tiež aktuálne informácie od spoločnosti Serco, ktorá bude vydávať „náramky Stay At Home“, ktoré budú fungovať ako elektronické štítky a budú povinné zo zákona pre každú domácnosť v krajine, pre všetkých obyvateľov, nájomníkov atď.

Náramky budú fungovať s novou technológiou 5G a upozornia centrálne riadiace stredisko (CCC), ak sa niekto odváži mimo „zakázanej oblasti“, pričom sankcie sa pohybujú od pokuty 50 000 libier až po zadržanie vo väzbe na dobu neurčitú.

Prvá várka náramkov bude zavedená v auguste v Londýne, Birminghame, Nottinghame, Cardiffe, Belfaste, Swansea, Manchestri, Newcastli, Glasgowe, Edinburghu, Liverpoole, Leedsi, Sheffielde, Norwichi, Cambridge, Yorku, Exeteri a Carlisle.

Druhá várka bude zavedená nasledujúci mesiac a tretia v novembri, aby sa dostala do vzdialených a ťažko dostupných oblastí Spojeného kráľovstva. Celé Spojené kráľovstvo bude mať tieto náramky zapnuté a aktivované do 1. decembra 2021.

Tým, že si ľudia zvyknú na dodržiavanie našich zásad, môžeme prelomiť akýkoľvek odpor voči novým zmenám, ktoré prichádzajú do Spojeného kráľovstva.

Musíme sa však vždy tváriť ako „priatelia ľudí“ a vyzerať, že nám ide o ich dobro, aby sa nebránili tomu, čo chceme.

Musíme presvedčiť médiá, aby presadzovali túto myšlienku, pretože ich zomrelo príliš veľa:

„Vždy zostaňte doma, zachráňte životy a zachráňte NHS.“ Okrem toho, že musíme vystupovať vedecky, musíme si tiež zachovať dobrý profil v médiách a byť čo najviac „bystrí“. Pokiaľ ide o nové alebo zvláštne „varianty“, rád by som počul vaše názory na nasledujúce prototypy:

Hlavné varianty (zamerané na Londýn)

-Futbaloví fanúšikovia, ktorí navštívia zápasy Euro 2020, budú zodpovední za agresívnejší variant, ktorý spôsobuje problémy s pľúcami, srdcom a obličkami. To znamená, že od štvrtka 15. júla bude Londýn zablokovaný.

-Variant Dorset „(so zameraním na Bournemouth) Ľudia cestujúci na dovolenku do Bournemouthu z Londýna priniesli Variant Capital a zmenil sa na nový variant“, čo znamená, že oblasť musí byť od pondelka 19. júla uzavretá.

-Hraničný „variant“ (zameraný na hranicu medzi Anglickom a Škótskom) Ľudia cestujúci medzi týmito dvoma krajinami priniesli do oboch krajín dva rôzne varianty, ktoré sa miešajú a šíria/mutujú s inými variantmi.

-Mohli by sme to využiť aj v prípade futbalových fanúšikov, ktorí navštívia zápasy Euro 2020 v Škótsku. Od piatka 2. júla tak bude platiť zákaz cestovania medzi oboma krajinami.

Uvedomte si tiež, že v záujme očkovania väčšieho počtu ľudí zastavíme spoločnosti GlaxoSmithKline (GSK) spolu so spoločnosťami Johnson & Johnson, Bayer AG a Sanofi výrobu liekov proti prechladnutiu, chrípke a sennej nádche. Merck & Co. Ltd. atď. A to už od začiatku júla. Žiadny lekárnik ich nebude mať k dispozícii, a preto ich nebude môcť predávať.

Musíme sa spoliehať na ochotu a poslušnosť ľudí, a to vrátane predsedu vlády a jeho ministrov, že nám vyhovie. Všetci vieme, že ak by sa to rozpadlo, dôsledky by boli hrozivé.

Ak sa nám podarí pokračovať v manipulácii s väčšinou, bude to oveľa jednoduchšie a umožní nám to získať ďalší priestor, ktorý potrebujeme (t. j. True Patriot, ak nás počúvate).

Niektoré skupiny, ako napríklad černosi, Ázijci a „komunita homosexuálov“, sú v otázke očkovania neinformované a problematické, preto musíme tieto skupiny viac vzdelávať, aby súhlasili a dali sa očkovať, ak im to niekto odporučí.

Pokiaľ ide o imunitu voči budúcemu trestnému stíhaniu, tá závisí od toho, či premiér udrží dobré vzťahy a či nám bude vyhovovať on aj ostatní ministri vlády. Vie, aké páky naňho máme, preto je v prvom rade viazaný a riadi sa nami, potom môžeme ísť vlastnou cestou.

Máme však aj jasnú možnosť dostať sa z väzenia, keď tvrdíme, že sme sa riadili údajmi a snažili sme sa pre ľudí urobiť maximum.

Pokiaľ sa táto línia bude naďalej udržiavať a bude sa jej dôverovať, ako napríklad v prípade vydávania midazolamu starším ľuďom, malo by to byť v poriadku a nemali by sme mať žiadne problémy.

Takže na záver, pokračujme v nasledujúcich týždňoch a uistite sa, že v boji proti vírusu konáme len v najlepšom záujme Spojeného kráľovstva.

Vytlačte si kópiu tohto dokumentu a uschovajte ju pod zámkom;

nezabudnite na „základnú bezpečnosť“, pretože to, čo verejnosť nevie, jej neublíži.

Ako vždy odmietnite prijatie týchto informácií, aj keď to znamená klamať tým, ktorých poznáte, nechceme, aby naše e-maily boli hacknuté alebo ohrozené 11:20 DM

Originál dokumentu:

Zdroj: michalshark.cz

0Shares
Šokujúce