Tiger v uliciach! Utiekol zo súkromnej ZOO! + VIDEO

Tiger v uliciach! Utiekol zo súkromnej ZOO! + VIDEO

Desivé scény sa odohrali za denného svetla na okraji Houstonu v Texase v USA.

Miestni obyvatelia si všimli bengálskeho tigra putujúceho po ulici medzi domami. Zviera sa správalo nepokojne, mohlo zaútočiť každú chvíľu! Niektorí obyvatelia šli von so zbraňami v rukách, čo v Texase nie je nezvyčajné, iní zavolali políciu. Než dorazili policajti, stalo sa niečo prekvapivého.

Internetom koluje video z denníka Houston Chronicle, ktoré ukazuje desivé scény, ktoré sa odohrali za denného svetla na predmestí Houstonu. Miestni obyvatelia si všimli bengálskeho tigra putujúceho po ulici medzi domami. Na krku mal obojok ako pes. Ako sa ukázalo, tiger unikol z miestnej súkromnej farmy. „Kurva .. ty a tvoj zasraný … tiger!“ – kričí na nahrávke jeden z nahnevaných susedov a zviera sa chová úzkostlivo. „Už ho mám na muške,“ odpovie iný hlas.

Niektorí obyvatelia šli von so zbraňami v rukách, čo v Texase nie je nezvyčajné, iní zavolali políciu. Pred príchodom policajtov sa však stalo niečo prekvapivého. Majiteľ tigra očividne prinútil zviera naskočiť s ním do auta a ísť domov. Na súkromných farmách v Spojených štátoch žije až 5 000 tigrov.

Autor: Jiří Motyčka

0Shares
Šokujúce Video