Trenčiansky umelec je v šoku: Môj otec zomrel na očkovanie

Trenčiansky umelec je v šoku: Môj otec zomrel na očkovanie

Trenčiansky umelec Rastislav Nomad Jakubek, známy svojimi graffiti a streetartovými dielami, dnes zverejnil tragickú a šokujúcu správu.

V piatok sa dozvedel o náhlej smrti svojho otca.

„Oveľa väčší šok som zažil, keď mi lekári povedali, že príčinou otcovej smrti boli krvné zrazeniny a hlboká žilová trombóza. Môj otec celý život pracoval v lese, bol športovec, živil sa na dôchodku a bál sa metaloidov. Áno, dal sa zaočkovať,“ povedal nám dnes Rasťo.

Trenčiansky umelec je v šoku: Môj otec zomrel na následky očkovania!Rastislav Nomad Jakubek

Dnes som sa dozvedel podľa pitevnej správy príčiny smrti môjho milovaného otca: Citujem… Krvné zrazeniny a trombóza hlbokých žíl. Otec žil zdravo, nepil, nefajčil, bol aj vo vyššom veku v dobrej kondícii. Robil ťažké a namáhavé práce v lese, ktoré by som ani ja nevládal spraviť. Bol zvyknutý na to a bavilo ho to. Otec, bohužiaľ, nemal asi žiadne informácie z druhej strany, len tie, ktoré som mu ja na diaľku jasne a stručne opatrne dával od začiatku tejto Pandemencie, ale ani mňa by vo sne nenapadlo, že nakoniec sa to naozaj stane. Radšej by som bol za blázna a nemal pravdu, len aby otec žil.

Priatelia moji, je toto vôbec možné??? Veď mi zabili otca, ktorý podcenil tento zákerný svinský podvodný a diabolský svet! Otec sa viac bál podvodného kovidu ako vakcíny a to sa mu vypomstilo! Chápete čo sa stalo? Zabili mi otca!!!!!!!!

Trenčiansky umelec je v šoku: Môj otec zomrel na následky očkovania!

Zdroj: nitranoviny.sk

0Shares
Slovensko Šokujúce Zdravie