Ursula von der Leyen (predsedníčka Európskej komisie), ktorá bez toho, aby bola zvolená, riadi hospodársku politiku EÚ a okrem mesačného platu vo výške 29 205 EUR jej bolo vyplatené zvýšenie o 2 500 EUR; alebo 31 705 EUR netto a nezdaniteľných

Ursula von der Leyen (predsedníčka Európskej komisie), ktorá bez toho, aby bola zvolená, riadi hospodársku politiku EÚ a okrem mesačného platu vo výške 29 205 EUR jej bolo vyplatené zvýšenie o 2 500 EUR; alebo 31 705 EUR netto a nezdaniteľných

Európska organizácia a jej 30 000 zamestnancov/členov/manažérov mali nárok na 8,50 % nárast v dôsledku inflácie (čiastočne nimi spôsobenej) ako kompenzáciu straty kúpnej sily…
Ursula von der Leyen, známa ako Cruella Von der Lahaine, teraz zarába viac ako 30 000 eur mesačne, ale naďalej požaduje úsporné opatrenia takmer všade v Európe a odporúča 15 % zníženie spotreby energie v očakávaní zimy, ktorá by mohla byť veľmi krutá.
Strihá aj kvôli svojim bláznivým rozhodnutiam a svojmu gangu nezvolených skorumpovaných ľudí! Trúfam si spomenúť jej krátke výlety lietadlom, jej autá s vodičmi, jej noci v palácoch, jej 5-hviezdičkovú reštauráciu a možno aj jej šatník z LVMN, priateľa multimiliardárov…

Nezabudnite, že predsedu Európskej komisie vymenoval Európsky parlament na návrh Európskej rady, inštitúcie, ktorá združuje hlavy štátov alebo predsedov vlád 27 členských štátov Európskej únie. To isté platí pre komisárov, ktorých do Európskej komisie predkladajú (a teda nie sú volení) hlavy štátov alebo predsedovia vlád členských štátov. Tieto vymenovania sú v skutočnosti voľbou akcionárov nadnárodných spoločností a bankárov, ktorí financovali kampane týchto hláv štátov alebo predsedov vlád, ktoré sú preto pod kontrolou oligarchie v ich príslušných krajinách. „Verejní činitelia“ sa teda vyberajú od začiatku podľa ich schopnosti uspokojiť politiky, o ktorých rozhodli hlavní držitelia kapitálu alebo miliardári financujúci lobistické firmy so sídlom v Bruseli.

Pre Francúzsko 10 miliardárov, ktorí diktujú svoju vôľu Macronovi & Co, ako aj všetkým stranám vrátane opozície.

Čo by ste mali vedieť:

Nadnárodné korporácie (a ich miliardári) chránené „architektúrou beztrestnosti“ sa celkom legálne rozvíjajú podľa tejto benevolentnej „architektúry“, ktorá bola zavedená európskou ústavou (v roku 2005 ju odmietlo 55% Francúzov, ale v roku 2008 ju s pomocou zástupcov vrátilo sedlo Nico/Sarko). Potom prichádza Európska komisia/Európsky parlament, dohody o voľnom obchode a investíciách, Svetová obchodná organizácia (WTO), politiky štrukturálnych úprav zavedené Medzinárodným menovým fondom (MMF), svetom, WHO, Európskou bankou a prostredníctvom agresívnej podpory verejno-súkromných partnerstiev (PPP) a NATO biden teraz ťahá za nitky.

Aby ste to úplne pochopili, musíte ísť do srdca tejto dobre naolejovanej „architektúry“ a jej ozbrojeného krídla, ktorým je neslávne známy systém „Urovnávania sporov medzi investorom a štátom“ (ISDS): Úplne súkromný arbitrážny mechanizmus, ktorý umožňuje nadnárodným korporáciám žalovať vlády, keď sa domnievajú, že ich budúce zisky sú ohrozené novými opatreniami alebo politikami, ktoré posilňujú sociálnu a environmentálnu ochranu. Tento mechanizmus tak neutralizuje samotné funkcie štátov, ktorých primárnou zodpovednosťou by bola obrana verejného záujmu a ochrana blaha občanov pred súkromnou chamtivosťou. Preto základná asymetria moci: na jednej strane nadnárodné spoločnosti, ktoré presadzujú svoju vôľu prostredníctvom „tvrdého“ a záväzného medzinárodného práva, sankcionovaného zmluvami a arbitrážnym systémom, ktorý majú k dispozícii; A na druhej strane oni sami podliehajú iba „mäkkým“ zákonom prostredníctvom svojich politík sociálnej zodpovednosti (CSR) a iných podobných prístupov k nespeňažovaniu.

V nadväznosti na to, čo bolo práve povedané, a pokiaľ ide o európsky kontinent, sú to preto nadnárodné spoločnosti, ktoré sa prostredníctvom právnikov a lobistov držia za ruky s tými, ktorí píšu texty zákonov svojich záujmov, a potom ich rôznymi spôsobmi (dary, korupcia, nátlak) dávajú späť do rúk štrasburských poslancov, aby sa o týchto „návrhoch“ hlasovalo. A tak tieto nadnárodné spoločnosti môžu konať otvorene a zároveň rešpektovať zákon… Vyrobené a pre seba.

Všetci vysokí „úradníci“ Európskej komisie boli vymenovaní pre ich ochotu splniť želania týchto „architektúr“. Typickým príkladom týchto inbreedingových „dátumov“ je táto Von der Leyen, celoživotná priateľka generálneho riaditeľa spoločnosti Pfizer Alberta Bourlu, známa ako Mister Covid, a tiež jej manžel Heiko Von der Leyen, lekársky riaditeľ americkej biotechnológie Orgenesis.ktorý má platformu bunkových vakcín zameraných na koronavírus 2 (SARS-CoV-2), vírus, ktorý spôsobuje COVID-19 … profitovať z laboratórií svojich priateľov a príbuzných… Ak by sa takéto zbližovanie malo odohrávať v Afrike alebo inde, kričali by sme na banánovú republiku, ale keďže pochádza od „medzinárodného spoločenstva“, potom sa nás nedotknú všetci títo nezbední priatelia a Von der Leyenová! A vpred! Za vojnu na Ukrajine!!!

0Shares
Šokujúce