VIDEO: Nahá žena v kancelárii, má podľa šefa „zlepšiť pracovnú morálku svojich kolegov“

VIDEO: Nahá žena v kancelárii, má podľa šefa „zlepšiť pracovnú morálku svojich kolegov“

Ľudia na sociálnych sieťach reagovali veľmi rozhorčene potom, čo sa objavili zábery ženy, ktorá pred zrakmi svojich kolegov chodila po kancelárii nahá, aby tým „podporila ich morálku.“ Celá akcia, ktorá sa odohrala v jednom z call centier vo Varšave, bola najskôr iniciovaná šéfom, ktorý jej za to zaplatil, píše Daily Mail.

Žena na sebe nemala nič okrem slnečných okuliarov a topánok, keď sa prechádzala kanceláriou pred všetkými svojimi kolegami. Celá scéna pripomínala dianie z hollywoodskeho filmu Vlk z Wall Street, v ktorom Leonardo DiCaprio v hlavnej úlohe najal niekoľko striptériek, aby pobehovali po jeho kancelárii a tancovali na stoloch.

Podľa poľských médií bola zamestnankyňa zaplatená svojím šéfom, aby svojou kontroverznou nahou prezentáciou motivovala ostatných zamestnancov k lepším pracovným výkonom. V jednej chvíli je na záberoch vidieť, ako žena zdvihla pred kameru prostredník a potom sa obliekla a odišla k svojmu pracovnému stolu.

„Svet končí. Ľudia sa správajú ako zvieratá, ktoré sa predávajú za kus papiera a tým strácajú svoju dôstojnosť i rešpekt. Je to smutné, „napísal na sociálnej sieti užívateľ.

„Nie sú tu žiadne hodnoty, to peniaze riadia tento svet,“ uviedol ďalší komentujúci, zatiaľ čo ďalší užívatelia uviedli, že by sa mal šéf za seba hanbiť, rovnako ako jeho zamestnankyňa, ktorá na niečo také pristúpila.

Našli sa však aj takí, ktorí odvážne vystúpenie uvítali. „Nerozumiem, prečo je z toho taký škandál. Dievča k tomu vyzval šéf a ona sa nemá za čo hanbiť. Má krásnu postavu, „napísal ďalší používateľ na sociálnych sieťach.

Podľa miestnych médií žena z práce odišla krátko potom, čo sa video objavilo na sociálnych sieťach.

„Situácia, v ktorej sa žena nachádza, je nepochybne traumatizujúca. Je to podobné, ako u znásilnenia. V prípade znásilnenia rastie trauma s postupom času. A tu to môže byť podobné. V prvých týždňoch sa dievča môže cítiť zmierená s tým, čo urobila, alebo sa tomu môže aj smiať. Ale naša psychika je krehkejšia, než si uvedomujeme a môžu sa objaviť príznaky posttraumatickej stresovej poruchy,“ uviedla k prípadu psychoterapeutka Katarzyna Kucewiczová.

0Shares
Šokujúce Video