VIDEO: Švédsky youtuber okradnutý pri streľbe počas natáčania na nepokojnom predmestí Štokholmu, kde žije 90% migrantov

VIDEO: Švédsky youtuber okradnutý pri streľbe počas natáčania na nepokojnom predmestí Štokholmu, kde žije 90% migrantov

Youtuber robil rozhovory s ľuďmi o tom, aké to je žiť v oblasti Husby, ktorá je domovom 90% migrantov alebo ľudí migrantského pôvodu.

Fabian „Fabian GL“ Lejonstål, 24-ročný fitness influencer, nahrával video určené na „šírenie dobrých vibrácií“. Robil rozhovor s miestnym obyvateľom, keď bolo vidieť dvoch jednotlivcov s kapucňou na skútri, ako sa k dvojici blížia zozadu.

Lejonstål a jeho respondenti boli viditeľne opatrní pred dvoma mladými, maskovanými mužmi, ktorí zastavili kolobežku krátko po tom, čo okolo nich prešli a podišli k dvojici.

„Teraz sa tu niečo deje,“ opísal Lejonstål, ktorý svojim divákom vo videu na Youtube zverejnenom po udalosti povedal, že im bolo nariadené „ísť za roh“.

„Povedali sme nie,“ povedal Lejonstål predtým, ako vysvetlil, že útočníci „boli agresívni a povedali, že chcú moje hodinky, inak ma zastrelí.“

Youtuber prezradil, že má „priateľov, ktorí si tým prešli“ a povedal: „Stačí im dať to, o čo žiadajú.“

Lejonstål vysvetlil, že jeden z jednotlivcov mal pod bundou niečo, čo vyzeralo ako zbraň. Píše portál RMX.

„Bol som tak šokovaný a myslel som si, že je to choré, ale stále som bol vo filmovom režime,“ povedal divákom, keď pokračoval v natáčaní po lúpeži. On a jeho videograf kontaktovali miestnu políciu a bola zaznamenaná správa o lúpeži.

„V tomto videu navštevujem nové predmestie Husby, ale toto video nešlo celkom podľa plánu…“ Lejonstål sa rozčuľoval v úvode videa na svojom kanáli YouTube s podrobnosťami o útoku.

0Shares
Šokujúce Video