Futbalisti FC Nitra nevideli výplatu už niekoľko mesiacov, hrozia hromadnou výpoveďou

Futbalisti FC Nitra nevideli výplatu už niekoľko mesiacov, hrozia hromadnou výpoveďou

23.4.2021 (Webnoviny.sk) – Aktuálne predposledný tím tabuľky futbalovej Fortuna ligy 2020/2021 FC Nitra nevyplatil svojim hráčom financie za ostatné tri mesiace a tí hrozia hromadnou výpoveďou. Informáciu priniesol web sport.sk. „Teraz klubu plynie desaťdňová lehota. Ak po jej uplynutí nedostanú futbalisti aspoň jednu zo spomínaných troch výplat, tak môžu opustiť klubu zadarmo,“ uvádza spomenutý športový web.

Futbalisti Nitry v doterajšom priebehu sezóny nazbierali 26 bodov, rovnako ako posledné Michalovce. Tím spod Zobora je v tabuľke vyššie len zásluhou lepšieho skóre. Na FC Nitra čaká v tejto sezóne ešte päť zápasov v nadstave o záchranu, ten posledný 22. mája proti Michalovciam. „Klub zrejme čakajú aj problémy so získaním licencie na nasledujúcu sezónu,“ uvádza sport.sk.

Situácia vo futbalovom klube v Nitre je už niekoľko rokov komplikovaná, v ostatnom období v ňom krátko boli majitelia z Ukrajiny, po nich investor z Nemecka. V rámci organizácie už padli aj trestné oznámenia za údajne nezákonné vedenie klubu v oblastí financií.

Viac k témam: dlhy, futbalisti, mzdy
Zdroj: Webnoviny.sk – Futbalisti FC Nitra nevideli výplatu už niekoľko mesiacov, hrozia hromadnou výpoveďou © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Futbal