Alojz Hlina: „Ficova sila spočíva v Matovičovej slabosti, on reinkarnoval Fica“

Alojz Hlina: „Ficova sila spočíva v Matovičovej slabosti, on reinkarnoval Fica“

„Krajina, kde Plačková je jedna z najvplyvnejších persón na sociálnych sieťach. Ćestné slovo, nevedel som, kto to je. Len keď sa manželka s dcérami niekedy dávno smiali nad jej Instagramom, som to meno zachytil. V tejto krajine, po jej zadržaní, počet jej followerov ešte stúpol.“ Citát Alojz Hlina. Bývalý predseda KDH pokračuje v analýze situácie na Slovensku.

„Krajina, kde úvodné slovo na Konzervatívnom summite dostane etalón počestnosti a mravnosti, B. Kollár. V tejto krajine, po tomto faile, sa za to „konzervatívci“ neospravedlnili, ale ešte to obhajovali.“ Pokračuje Alojz Hlina v statuse na sociálnej sieti.

 

Nečudujte sa tu

„Tak v takejto krajine sa nečudujte, že trojnásobný premiér, po tom všetkom, čo o jeho pôsobení vieme, vstal z politického hrobu.“ Píše Hlina.

Znovuzrodený

„Pamätáte na ten film s Di Capriom Revenant – Znovuzrodený? Po útoku medveďa ho zraneného nechali vo vykopanom hrobe a mysleli si, že to neprežije. Vyliezol z toho hrobu, prežil. Hnala ho pomsta. Róbert Fico sa vrátil.“ Pokračuje vo filovom obraze Alojz Hlina.

Vzkriesil ho Matovič

„Nevzkriesili ho novinári, ako to tvrdí Matovič. Vzkriesili ho Matovič a jemu podobní. Ficova sila je v Matovičovej slabosti.“

„Poznáte to: Starý kráľ odišiel, nech žije nový kráľ.“

Nový kráľ nemôže byť kráľ

„Len problém je, že starého kráľa neporazil nový kráľ, ale niekto, u koho sme veľmi rýchlo zistili, že nemôže byť kráľ. Preto sa vracia starý kráľ, cíti obrovskú šancu na návrat. Pokiaľ nenájdeme nového kráľa, je dosť možné, že sa vráti.
Obzvlášť v krajine, kde je Plačková celebrita a Boris Kollár konzervatívec.“ Končí svoju úvahu na sociálnej sieti Alojz Hlina.

Reprofoto FB (@Alojz Hlina)

 

 

 

 

 

 

zdroj: hlavnydennik.sk

0Shares
Slovensko Správy