Slovenská pošta ruší obmedzenie otváracích hodín, naďalej však platia protipandemické opatrenia

Slovenská pošta ruší obmedzenie otváracích hodín, naďalej však platia protipandemické opatrenia

18.3.2021 (Webnoviny.sk) – Pobočky Slovenskej pošty sú od štvrtka opäť otvorené podľa pôvodných otváracích hodín. Pošta ruší obmedzenie otváracích hodín z predchádzajúcich týždňov. Ako uviedla hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková, obmedzenia sa môžu vyskytnúť len lokálne v súvislosti s výpadkom zamestnancov pre ochorenie COVID-19.

Viac o téme: Koronavírus

Na poštách naďalej však platia protipandemické opatrenia nariadené Úradom verejného zdravotníctva, teda regulované vstupy, vzájomné odstupy a nosenie respirátorov.

V priestoroch pobočiek pošty je počet zákazníkov regulovaný, teda v pobočke sa môže nachádzať jeden zákazník na 15 metrov štvorcových alebo 25 metrov štvorcových. Zároveň musia byť dodržiavané dvojmetrové vzájomné odstupy, čo platí aj pre zákazníkov, čakajúcich pred pobočkou. Do priestorov pobočky môžu vstúpiť iba tí zákazníci, ktorí majú riadne nasadený respirátor.

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, Koronavírus, otváracie hodiny, pošta
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenská pošta ruší obmedzenie otváracích hodín, naďalej však platia protipandemické opatrenia © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko