Spolujazdec neprežil nehodu v obci Sihelné, auto šoféroval opitý 16-ročný Martin (foto)

Spolujazdec neprežil nehodu v obci Sihelné, auto šoféroval opitý 16-ročný Martin (foto)

25.3.2023 (SITA.sk) – V sobotu sa v skorých ranných hodinách na ceste tretej triedy v obci Sihelné (okres Námestovo) stala tragická dopravná nehoda. Z vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že osobné motorové vozidlo Hyundai šoféroval iba 16-ročný Martin z okresu Námestovo.

Policajti mu pri dychovej skúške namerali 1,98 promile alkoholu v dychu. Informovala o tom v tlačovej správe hovorkyňa oddelenia komunikácie a prevencie Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline Gabriela Kremeňová. Z doposiaľ nezistených príčin mal s vozidlom v smere jazdy prejsť na krajnicu, naraziť prednou časťou do zábradlia mostného telesa a následne sa s vozidlom prevrátiť na strechu.

Pri dopravnej nehode sa v aute nachádzal aj 16-ročný spolujazdec, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. 16-ročný vodič bol po nehode prevezený na ošetrenie. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Spolujazdec neprežil nehodu v obci Sihelné, auto šoféroval opitý 16-ročný Martin (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko