V bratislavskej škôlke spadla zo stropu omietka, jedno dieťa museli previezť do nemocnice (foto)

V bratislavskej škôlke spadla zo stropu omietka, jedno dieťa museli previezť do nemocnice (foto)

17.5.2021 (Webnoviny.sk) – V materskej škole na Medenej ulici v bratislavskom Starom Meste v pondelok spadla omietka, jedno dieťa previezli do nemocnice. O udalosti informoval Hasičský a záchranný zbor (HaZZ) na sociálnej sieti.

„Po príchode na miesto udalosti sme zistili, že počas obeda na deti spadla zo stropu omietka s rozmermi približne 2×4 metre. Následkom udalosti utrpeli dve deti šok, jedno z detí posádka HaZZ previezla do nemocnice,” informovali hasiči, ktorí odstraňovali omietku zo stropu, aby zamedzili ďalšiemu pádu.

O udalosti informovala aj mestská časť Staré Mesto. „V súkromnej materskej škole Rozprávkovo na Medenej ulici sa dnes stala nehoda – spadla časť stropu. Našťastie, ak nerátame šok a drobné odreniny dvoch škôlkárov, deti aj učiteľky sú v poriadku,” uviedla samospráva k udalosti.

Materská škola nepatrí mestskej časti, ale starostka Zuzana Aufrichtová komunikuje s vedením škôlky, ktorej ponúkla pomoc a súčinnosť.

Viac k témam: hasiči, materská škola, nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – V bratislavskej škôlke spadla zo stropu omietka, jedno dieťa museli previezť do nemocnice (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko