Austrálska premiérka Julia Gilrad: Moslimovia, ktorí požadujú zákony Šariah, požiadala o odchod z Austrálie, pretože Austrália vníma moslimov ako teroristických fanatikov…“

Austrálska premiérka Julia Gilrad: Moslimovia, ktorí požadujú zákony Šariah, požiadala o odchod z Austrálie, pretože Austrália vníma moslimov ako teroristických fanatikov…“

Všetky krajiny sveta potrebujú lídrov ako ona.
Podľa nej ′′ Moslimovia, ktorí požadujú zákony Šariah, požiadali o odchod z Austrálie v stredu, pretože Austrália vníma moslimov ako teroristických fanatikov, a každá mešita bude otestovaná a moslimovia budú s nami spolupracovať v tomto procese, všetci moslimovia, ktorí migrujú z iných krajiny do Austrálie sa budú musieť pokúsiť zmeniť seba podľa našej krajiny a nečakať, že sa podľa toho zmeníme.
Ak sa im to nepodarí, dostanú pozvanie na opustenie Austrálie.
Veľa austrálčanov sa obáva, že môžeme uraziť určité náboženstvo… ale ubezpečujem občanov Austrálie, že všetko, čo robíme, je v prospech Austrálie a jej ľudí. Hovoríme tu po anglicky a nie po arabsky ani po inom jazyku.
Takže ak chcete zostať u nás, mali by ste sa naučiť rozprávať po anglicky.
V Austrálii sme kresťania a veríme v Boha. Len preto, že veríme v kresťanstvo a nie iné náboženstvo, nás nerobí komunálnymi tak všade nájdete Božie obrázky a náboženské knihy.
Ak proti tomuto namietate, môžete opustiť Austráliu a ísť kamkoľvek na svete.
Austrália je naša krajina, naša krajina a toto je naša kultúra.
Nesledujeme vaše náboženstvo. Rešpektujeme vaše pocity, takže ak chcete čítať Korán, nevytvárajte hluk pomocou hlasných reproduktorov.
Prosím, nečítajte v Koráne ani neponukujte modlitby na našich školách, úradoch ani na verejných miestach.
Pokojne to zvládnete u vás doma alebo v mešite, ktorá nás nebude trápiť.
Ak máte problémy s našou národnou vlajkou, národnou hymnou, náboženstvom alebo naším životným štýlom, musíte okamžite opustiť Austráliu a už sa nevrátiť „.
Odvážna a inšpiratívna žena.
0Shares
Šokujúce Svet