Paródia: FLORIDSKÝ RYBÁR STRATENÝ NA MORI NA 14 DNÍ TVRDÍ, ŽE BOL SEXUÁLNE NAPADNUTÝ MORSKÝMI PANNAMI

Paródia: FLORIDSKÝ RYBÁR STRATENÝ NA MORI NA 14 DNÍ TVRDÍ, ŽE BOL SEXUÁLNE NAPADNUTÝ MORSKÝMI PANNAMI

Pobrežná stráž Spojených štátov tento týždeň zachránila rybára strateného na mori na 14 dní pri pobreží Floridy.

72-ročný Alvin McCallister bol nájdený na malom skalnatom ostrovčeku 200 míľ od najbližšieho pobrežia, kde pred dvoma týždňami stroskotal a podarilo sa mu prežiť z niekoľkých čajok, mušlí a ježkov.

McCallister, pre ktorého sa lekári neboja o jeho život, bol nájdený trpiaci intenzívnymi halucináciami pravdepodobne spôsobenými dehydratáciou a toxínmi neidentifikovaných mušlí, ktoré konzumoval na malom ostrovčeku.

„Pacient vykazuje príznaky extrémnej dehydratácie a v súčasnosti je stále pod lekárskou starostlivosťou, pretože stále trpí miernymi halucináciami,“ povedal novinárom hovorca nemocnice St-John Baptist Hospital.

„Graficky podrobne opísal, ako bol nútený vykonávať orálny sex na genitáliách podobných rybám týchto vodných tvorov, nielen na ženách, ale aj na mužoch,“ dodal McCallisterov brat v slzách, viditeľne vďačný za to, že našiel svojho brata nažive.

McCallister, o ktorom sa predpokladá, že vyvolal nejakú formu toxínu, ako je olovo alebo ortuť, ktorá sa nachádza v nebezpečných množstvách v určitých odrodách slávok, ktoré pravdepodobne konzumoval, je stále predmetom psychiatrického vyšetrenia.

„Aj keď pán McCallister predstavuje abnormálne zranenia a zápaly v genitálnej a análnej oblasti, je veľmi nepravdepodobné, že by bol sexuálne vykorisťovaný alebo sodomizovaný živými morskými tvormi a tieto sú pravdepodobne spôsobené vlastným zavinením“, vysvetlil jeden lekársky odborník.

Aj keď je McCallisterov duševný stav v súčasnosti nestabilný, lekári sa domnievajú, že by sa mal úplne uzdraviť v nasledujúcich týždňoch po tom, čo jeho telo vyčerpalo nebezpečné hladiny toxínov, ktorým bol vystavený.

zdroj

0Shares
Uletený Zaujímavosti