Absolútne šokujúce VIDEO o vakcínach na COVID-19. TOTO pred nami musia radšej zatajovať

Absolútne šokujúce VIDEO o vakcínach na COVID-19. TOTO pred nami musia radšej zatajovať

Prakticky celý svet je zamorený snahou vlád zaočkovať čo najviac ľudí proti COVID-19. Paradoxné však je, že stále viac a viac lekárov sa stavia proti vakcinácii a to najmä preto, lebo ide o experimentálne, teda dostatočne na ľudskej populácii neotestované vakcíny. Toto šokujúce video vám to iba potvrdí.

Pavel Babica v statuse na sociálnej sieti zverejnil video, v ktorom niektorí svetoví lekári vysvetľujú, ako to s vakcínami vlastne je. Vo videu ale lekári hovoria aj o tom, aké nebezpečné vakcíny proti Covid-19 sú. Babica hneď v úvode kratučkého statusu nabáda ľudí aby si vypočuli lekárov, ktorí sú umlčaní, pošliapaní a zatknutí za to, že hovoria pravdu.

Vakcíny proti Covid-19 nie sú podľa žiadnej vedeckej metodológie bezpečné

„Vláda sústavne vyžaduje očkovanie. Je to hrozná ignorácia uznávaných medzinárodných štúdií a odborníkov zo všetkých oblastí – virológov, bakteriológov, epidemiológov. Naviac sa jedná o novú formu očkovania tzv. RNA očkovanie, ktoré je schopné v porovnaním s predchádzajúcim očkovaním zmeniť genetický materiál a spôsobiť ľuďom nenapraviteľné škody,“ hovorí v úvode videa nemecký lekár Bodo Schiffmann. „Všetky prijaté (vládne) opatrenia musia byť odstránené, pretože boli vytvorené na pozadí vymyslených desivých scenárov, aby vyvolali medzi populáciou strach zo smrteľnej nákazy, ktorá však v tejto podobe neexistuje,“ dodáva na záver doktor Schiffmann. „Vydierajú nás pomocou médií a politiky, aby v nás vyvolali strach. Chcú ľudí vydierať strachom, aby boli zastrašení a dali sa očkovať,“ pridáva ďalší nemecký lekár Wolfgang Wodarg.

„Budú hrozby opakovať pokiaľ nebudeme úplne zastrašení a ochotní prijať všetko, čo nám nakážu. Pokiaľ nebudeme prosiť o vakcínu, ktorú nám sľubujú, alebo ktorou sa nám vyhrážajú,“ konštatuje vo videu anglický lekár a anti-očkovací aktivista Vernom Coleman. „Korona panika je inscenovaná. Je to podvodný trik. Je najvyšší čas aby sme pochopili, že sa nachádzame uprostred celosvetového a mafiánskeho zločinu,“ dodáva nemecký lekár Heiko Schöning. „Vakcíny proti Covid-19 nie sú podľa žiadnej vedeckej metodológie bezpečné,“ prízvukuje špecialistka interného lekárstva z USA Corrie Madej.

Toto sú pokusy na ľuďoch. To, čo sa tu teraz deje bude zločinom proti ľudskosti
Slová Bila Gatesa nepotrebujú žiadny komentár. Zdroj: FB / Pavel Babica

„Nenechajte sa očkovať vakcínou vyrobenou tak nedokonale a v tak krátkom čase,“ varuje doktor Wodarg. „Toto sú pokusy na ľuďoch!“ konštatuje profesor doktor Sucharit Bhakdi, lekár-špecialista na mikrobiológiu a epidemiológiu infekcií. „Ak odvedieme dobrú prácu s vakcínami, znížime populáciu o 10-15%,“ šokuje jeden z najbohatších ľudí sveta Bil Gates. „Pokiaľ by sa doktorovi Faucimu a Bilovi Gatesovi podarilo presadiť povinné očkovanie, zomrelo by najmenej 50 miliónov Američanov. Boli by to tí ľudia, ktorí už boli „zranení“ inými vakcínami. Bolo zistené, že 50 miliónov Američanov má gamaretrovírus z vakcín. Ich smrť ale pripíšu Covid-19,“ prezrádza neuveriteľnú skutočnosť americká výskumníčka doktorka Judy Mikovitsová.

Viac info na hlavyndennik.sk

0Shares
Šokujúce Video