Švédsko: Pozrite sa, ako vtrhne do holičstva plného ľudí moslimský gang a popravia konkurenta (video)

Švédsko: Pozrite sa, ako vtrhne do holičstva plného ľudí moslimský gang a popravia konkurenta (video)

Vo Švédsku môžeme byť stále častejšie svedkami rôznych vrážd na verejnosti. O tom, že ide do značnej miery o vzájomnej súboje moslimských gangov, bojujúcich o vplyv nad daným územím, snáď ani netreba hovoriť. To isté sa deje aj v iných islamizovaných krajinách, aj keď Švédsko v tomto ohľade momentálne jasne vedie.

Vďaka všadeprítomným kamerám je veľa podobných podujatí často aj úplne náhodne natočené, takže sú k dispozícii aj príslušná videa. To nám potom lepšie priblíži dianie na „divokom severe.“

Polícia v Göteborgu teraz žiada verejnosť o tipy po vražde v kaderníctve minulý mesiac. Prvá médiá, ktorá ukázala videoklip zvnútra salónu, ukázala dvoch mužov, ako vtrhnú dnu a strieľajú niekoľko rán na muža sediaceho v holičské kresle. Po mesiaci vyšetrovaní polícia stále nemá žiadne podozrivé.

K vražde došlo okolo poludnia 9. júla, keď bezpečnostná kamera v holičstvo zachytila ​​dva maskované mužov prichádzajúce zadnými dverami.

Podľa informácií policajného zdroja sa ukázalo, že obeť už bola úradom známa a že vražda bola spojená s prostredím gangu v meste.

Na Facebooku policie píše: “I když si myslíte, že to, co jste viděli nebo slyšeli, je bezvýznamné, stejně se s námi spojíte. Ať policie rozhodne, jestli na tom záleží nebo ne.”

zdroj: necenzurovanapravda.cz

0Shares
Šokujúce Video