Dámske a pánske módne športové oblečenie

Dámske a pánske módne športové oblečenie

Príroda je skvelou motiváciou k pohybu – slnečné lúče a svieži vzduch sú pre športovca tými najkrajšími sprievodcami. A dnes si milovníci módnych trendov môžu pri cvičení vnútri či vonku vychutnať aj dobrý pocit zo zvrškov, ktorým nechýba krásny dizajn, ani účelnosť.

 

Pri výbere športového oblečenia je potrebné dbať najmä o to, aby odev neobmedzoval športovca v pohybe. Preto aj túto sezónu hrajú prím funkčné materiály a precízne strihy. Ak sa chcete namotivovať k vyšším športovým výkonom, jednou z možností je kvalitné oblečenie, v ktorom sa budete cítiť nielen príjemne a pohodlne, ale aj sebavedomo. Módnosť športového oblečenia zvýrazňuje krásny dizajn – dobre skombinované farby, zaujímavé vzory a precízne vypracovanie.

 

Spodná športová bielizeň

Móda je ovplyvňovaná rôznymi trendmi, ktoré sa neustále menia, no už niekoľko rokov zohráva v šatníkoch športovcov kľúčovú úlohu oblečenie, ktoré vyniká svojimi funkčnými vlastnosťami. Spodná športová bielizeň z merino vlny športovcom poskytuje dokonalý komfort v každom ohľade. Kto sa rozhodne pre spodnú bielizeň alebo pre termo tričko z merino vlny, neurobí krok vedľa. Merino termoprádlo je veľmi jemné a vzdušné, pri športovaní funguje ako skvelý izolant. Bielizeň z ovčej vlny má vysokú pevnosť a odolnosť voči oderu, ľahko sa udržiava a rýchlo schne. A navyše, zvršky z tohto prírodného materiálu sú nielen maximálne priedušné a elastické, ale aj antibakteriálne. Jedná sa o veľmi príjemný materiál, ktorý vďaka štruktúre dutého vlákna každého športovca prekvapí svojou hebkosťou.

 

Pohodlné vrchné zvršky

Športové mikiny patria medzi najuniverzálnejšie kúsky v pánskych, v dámskych aj v detských športových šatníkoch. Či preferujete dlhšie alebo kratšie strihy, z hľadiska účelnosti je dobré vyberať modely s kapucňou a s praktickými vreckami. Flisová mikina pánska aj dámska zo 100 % polyestru je nielen funkčná, ale aj pružná, ľahká a nekrčivá, ktorá ani po dlhšom nosení nemení tvar. Mikiny voľných aj priliehavých strihov, s dlhými aj s krátkymi rukávmi, so zipsom alebo bez zipsu, obohacujú šatníky športovcov už niekoľko sezón. No tohtoročná športová móda je veľmi rozmanitá a ponúka aj extravagantné športové odevy. Milovníci okázalejších zvrškov volia mikiny s výraznou potlačou. Na výber sú rôzne motívy – od nápisov, cez geometrické vzory, až po abstraktné maľby. No dnes sú v trende aj jednofarebné mikiny s jemným dekoratívnym lemovaním, ktoré naopak pôsobia decentne. Patria do kategórie elegantnej športovej módy, ktorú tiež mnohí športovci preferujú.

zdroj fotka: Dreamstime.com

0Shares
Zaujímavosti Žena