Muž z Bosny splnil želanie svojej manželke. Postavil jej naozaj netradičný dom + VIDEO

Muž z Bosny splnil želanie svojej manželke. Postavil jej naozaj netradičný dom + VIDEO

Na želanie svojej márnivej manželky postavil sedemdesiatdvaročný muž menom Vojin Kusic z Bosny a Hercegoviny naozaj veľmi netradičné dom. Teraz dúfa, že s ním jeho žena bude konečne spokojná, je totiž veľa náročná, napísal denník HuffPost.

„Keď som dosiahol pokročilého veku a po tom, čo moje deti prevzali rodinný podnik, som mal konečne dosť času na to, aby som si dal za úlohu splniť svoje žene jej netradičné želania. Túžila po tom, aby mohla meniť polohu miestností vo svojom dome, kedykoľvek sa jej zachce, „vysvetlil Kusic

So svojou ženou, ktorej meno v Bosniačtina znamená „milovaná osoba“, si počas dlhoročného manželstva veľa užil. Vždy totiž bola náročná a jej muž tak často čelil doslova až márnivým požiadavkám. Keď sa vzali, postavil Kusic pre seba a svoju ženu obyčajný, typický dom, v ktorom vychovávali svoje tri deti. Jeho žena si vtedy priala, aby ich spálne boli obrátené k slnku, a tak tomu usporiadanie domu prispôsobili. To ale znamenalo, že ich obývacia izba bola opačným smerom od cesty. Po nejakej dobe si vraj jeho žena začala sťažovať. „Nepáčilo sa jej, že nevidí na ľudí, ktorí vstupujú do našej predzáhradky,“ vysvetlil Kusic, ktorý tak musel všetko prerobiť.

„Musel som zbúrať stenu medzi našimi dvoma spálňami, aby sa z nich stal obývacia izba, a presunúť všetky elektronické inštalácie. Bol to veľmi náročná úloha, stálo ma to veľa času aj úsilia, ale urobil som, čo chcela, „povedal.

Keď sa manželia rozhodli prenechať jednému z detí vrchné poschodie domu a presťahovať sa do prízemia, netrvalo dlho a Kusicova žena si opäť začala vymýšľať. Zase si našla niečo, čo sa jej nepáčilo a svojho muža tak donútila tráviť čas ďalším búraním. Vtedy si Kusic uvedomil, že už toho má dosť a rozhodol sa pre netradičné riešenie situácie. „Nechcel som čakať, až si zase niečo vymyslí, preto som sa rozhodol postaviť nový, otočný dom, aby si ho mohla točiť, ako chce,“ povedal Kusic.

„Teraz sa otáčajú aj naše vchodové dvere, takže keď zazrie nevítané hostí, ktorí k nám mieria, môže domom zatočiť a donútiť ich, aby si návštevu rozmysleli,“ žartuje originálny a odhodlaný staviteľ.

0Shares
Video Zaujímavosti