Ona má 62 rokov a on je o 37 rokov mladší. Čoskoro sa stanú rodičmi

Ona má 62 rokov a on je o 37 rokov mladší. Čoskoro sa stanú rodičmi

Ich vzťah vyvoláva kontroverziu a dokonca aj posmech, ale im je to jedno. Šesťdesiatdvaročná Cheryl McGregorová a jej o 37 rokov mladší manžel Quran McCain oslavujú lásku a práve oznámili šťastnú novinu. Po mesiacoch hľadania našli manželia náhradnú matku, ktorá im porodí vysnívané dieťa. Pre 62-ročnú Cheryl to bude ôsme dieťa, uvádza Timesnownews.

Vekový rozdiel 37 rokov je šokujúci a o samotnom vzťahu dvojice sa v USA veľa písalo. Cheryl, ktorá žije v štáte Georgia, sa so svojím manželom zoznámila v roku 2012, keď obaja pracovali v sieti rýchleho občerstvenia Dairy Queen. V tom čase mal len 15 rokov, uviedol denník Daily Mail.

Vzťah, ktorý od seba delí 37 rokov. Teraz plánujú spoločné dieťa
Pár sa zosobášil minulý rok a patrí medzi páry s najväčším vekovým rozdielom v USA. 66-ročná žena, ktorej tvár je po rokoch života silne zjazvená, a jej 25-ročný černošský manžel teraz oznámili, že sú pripravení rozšíriť svoju rodinu.

Cheryl má už sedem detí a 17 vnúčat. „Sme pripravení založiť si rodinu,“ povedal jej manžel. Vzhľadom na Cherylin vek sa manželia rozhodli pre náhradné materstvo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa King quran (@leolove_3)

„Uprednostňujeme náhradné materstvo, ale videli sme, že mnoho ľudí sa dostalo do právnych komplikácií dlho po narodení dieťaťa. Hľadáme láskavú náhradnú matku, ktorá je ochotná podpísať zmluvu, aby s dieťaťom po jeho narodení nemala nič spoločné,“ povedal Quran pre Mirror.

Po mesiacoch hľadania našli manželia ženu, ktorá súhlasila, že im začiatkom júla porodí dieťa. Pár oznámil šťastnú novinu na TikToku.

Pár má viac ako tri milióny odberateľov a ich videá získali takmer sto miliónov lajkov. Nie všetci však vnímajú ich vzťah pozitívne.

„Dostávame pozitívne aj negatívne komentáre,“ hovorí Quran McCain. „Ľudia nás môžu nenávidieť, ako chcú, my budeme naďalej žiť svoj normálny život. Vždy sa nájdu ľudia, ktorí budú kritizovať naše rozhodnutia, takže si môžeme robiť, čo chceme.“

Manželia si uvedomujú, že otec bude čoskoro vychovávať dieťa sám. Dodávajú, že rodina ich veľmi podporuje. Hoci je Cheryl len o šesť rokov mladšia ako Koranova babička a má staršie deti ako on, ich vzťah je šťastný.

Zdroj: TimesnownewsDaily MailMirror

0Shares
Zaujímavosti