Rusko? USA? EÚ? Iránsky jasnovidec vie, čo bude

Rusko? USA? EÚ? Iránsky jasnovidec vie, čo bude

Predpovede iránskeho jasnovidca o budúcnosti Ruska, Ameriky a Európy.

Iránsky veštec Mohsen Noruzi urobil veľmi zaujímavú predpoveď pre Európsku úniu, Ukrajinu, USA a Rusko. „Čoskoro celý svet uvidí, kto je kto, mnohým sa ukáže pravda a o to radostnejšie, že z tejto konfrontácie vyjde víťazne Ruská federácia“.

Jeho vzostup

Noruziho pozvali, aby sa zúčastnil v televíznom programe „Boj o psychiku“. Najprv odmietol, ale potom mal víziu, že po nakrúcaní programu sa bude musieť presťahovať do Ruska a pomáhať ľuďom. Stal sa víťazom. Mnohých prekvapilo, že veštec nepoužil žiadne dostupné prostriedky. Len hýbal prstami po ruženci a modlil sa. Keď sa Iránec stal víťazom, skutočne sa presťahoval do Moskvy. Urobil veľa predpovedí, vrátane budúcnosti rôznych krajín. Mnohé z jeho predpovedí sa dnes napĺňajú.

Verí v Rusko

Jasnovidec verí, že Rusko má silnú pozitívnu energiu. Na jeho území sú zdroje sily, ktoré priaznivo ovplyvňujú krajinu. Veštec si je istý, že Rusko je chránené Vyššími mocnosťami, preto tam cíti takú milosť. „Božia podpora ochráni Rusko pred veľkými ekonomickými problémami. Pre Rusov sa takmer nič nezmení. Globálnym kataklizmám a katastrofám, ktoré prinášajú skazu a smrť, sa dá tiež vyhnúť“, vyhlásil veštec.

O vojne

Noruzi tiež povedal, že vojna sa skončí až po zmene vodcu na Ukrajine. Je úplne jedno, či sa on sám vzdá svojich právomocí, či bude zvrhnutý, alebo zlikvidovaný iným spôsobom. Dôležité je, že vojna bude pokračovať dovtedy, kým bude Ukrajine vládnuť jej súčasný prezident. Nahradí ho  politik, ktorý obnoví mierové rokovania s Ruskom a zastaví nacionalistov. Bude to mať ťažké, pretože mocenské štruktúry krajiny ho nepodporia. Len pospolitý ľud bude rád, že sa konečne k moci dostal rozumný vládca.

Viac info tu

0Shares
Zaujímavosti