Trápi vás fimóza? Existuje spoľahlivé riešenie

Trápi vás fimóza? Existuje spoľahlivé riešenie

Problémy v posteli (a teraz nehovoríme o spánku) má množstvo párov aj keď sa to tak nemusí zdať. Je to totižto chúlostivá téma a málokto o nej otvorene hovorí. Je teda viac než isté, že aj značnej časti párov, s ktorými sa pravidelne stretávate, to po tejto stránke úplne „neklape“.

 

Problémy v posteli nemusia mať len jednu príčinu

 

Keď sa už hovorí o problémoch v milostnom živote, väčšinou sa za tým skrýva, že mužovi sa skrátka „nedá“. Problémy dosiahnuť erekciu sú totižto skutočne časté a hlavne u mužov po štyridsiatke. U tejto kategórie sa uvádza, že ňou trpí dokonca polovica pánov.

 

Tento problém sa dá vyriešiť mnohými spôsobmi, od zmeny životosprávy až po účinné tabletky na erekciu. To, že si muž nemôže naplno užiť milovanie s partnerkou, však nemá vždy pôvodcu len v tom, že sa nedokáže dostatočne „nabudiť“. Niekedy totižto v ceste za kvalitným sexom stoja iné zdravotné problémy.

 

Ani zďaleka nejde len o náboženstvo

 

Jedným z takýchto problémov je aj fimóza. Zjednodušene povedané, ide o zúženú predkožku. Aký to má vplyv na milovanie? Zabraňuje žaluďu, aby sa pri erekcii odhalil. Častokrát to býva zhoršujúci sa problém. Môže to totižto spôsobiť tvorbu trhliniek a jazvičiek, ktorých hojenie ma za následok ešte väčšie zužovanie predkožky. Môžu vznikať aj zápaly, ktoré nepríjemne bolia a mužovi znemožňujú mať sex.

 

Ak máte náznaky tohto problému a teraz ste sa preľakli, nebojte sa, že by vás to „odsúdilo“ na „pôstny“ život. Tento problém dokáže spoľahlivo vyriešiť obriezka. V pokročilejších štádiách tohto problému je dokonca nevyhnutná.

 

Tu však často nastáva problém s tým, že muži si prečítajú na internete množstvo neodborných názorov a obávajú sa, že po obriezke bude ich pýcha menej citlivá a tým pádom nastanú práve problémy s erekciou. Ak je to aj váš prípad, nemajte obavy. Vôbec to nie je pravda a po tejto stránke nemá obriezka žiadny vplyv.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: WAYHOME studio / Shutterstock.com

0Shares
Zaujímavosti Zdravie