21 otázok o očkovaní, na ktoré vám nie je dovolené sa pýtať

21 otázok o očkovaní, na ktoré vám nie je dovolené sa pýtať

Najspoľahlivejším znakom medicínske diktatúry je agresívny a udržiavaná blokáda inteligentných otázok. Inteligentné otázky by totiž mohli zničiť medicínsky policajný štát tým, že by odhalili podvod, ktorý za ním stojí.

Inteligentné otázky, ktoré očkovacie priemysel označuje za „nebezpečné“, sú najväčšou hrozbou pre bludy šírené zdravotníckym systémom od začiatku 20. storočia až do dnešných dní.

Preto nie je dovolené sa na ne pýtať.

Tí, ktorí sa predsa len odváži je vysloviť, sú v niektorých štátoch dokonca prenasledovania a štát im vyhráža zatýkaním a väznením.

Áno, až tak zraniteľným sa stal vakcinačný priemysel.

Je ho možné dostať do kolien iba slovami, ak zvládneme to, aby sa dostali do obehu.

Aké to sú otázky, ktoré nesmieme pokladať? Nasleduje 21 cenzurovaných otázok, ktoré poslušná mainstreamové médiá nikdy nepoloží.

Otázka č.1: Ak očkovanie proti osýpkam vytvára na osýpky imunitu, potom čoho sa majú obávať očkované deti počas epidémie osýpok?

Otázka č.2: Ak vakcíny fungujú tak spoľahlivo, prečo potom virológ z firmy Merck podal žalobu vláde USA za klamlivé tvrdenie, v ktorom opísal udivujúce vedecký podvod, kedy firma Merck sfalšovala výsledky štúdie, aby oklamala FDA (Úrad pre kontrolu liečiv a potravín) ?

Otázka č.3: Ak nemajú vakcíny spojitosť s autizmom, prečo sa potom top vedec z CDC (Centrum pre kontrolu chorôb) dopustil vedeckého podvodu tým, že selektívne vynechal dáta z klinickej štúdie za tým účelom, aby zakryl existujúce súvislosť vakcín a autizmu?

Otázka č.4: Ak je ortuť neurotoxín, prečo sa potom stále vpravuje do detí a tehotných žien prostredníctvom vakcín? Prečo sa farmaceutické firmy zdráhajú odstrániť ortuť zo všetkých vakcín v záujme ochrany detí?

Otázka č.5: Keď sú vakcíny tak neskutočne bezpečné, prečo potom ich výrobcovia potrebujú absolútnu imunitu pred žalobami za škody nimi spôsobené?

Otázka č.6: Keď vakcíny naozaj tak dobre chráni pred ochorením, prečo potom niektoré z nich (ako napríklad vakcína proti ovčím kiahňam) otvorene pripúšťajú, že môžu spôsobiť šírenie ochorenia pred ktorým majú chrániť?

Otázka č.7: Ak sú vakcíny tak prospešné pre verejné zdravie, prečo potom tieto historické grafy ukazujú u takmer všetkých ochorení pokles infekčných ochorení ešte PRED zavedením očkovania?

Otázka č.8: Ak sú vakcíny perfektne bezpečné, tak prečo nedávno minimálne 13 ľudí v Taliansku umrelo potom, čo boli očkovaní?

Otázka č.9: Keď sú vakcíny natoľko dôveryhodné, prečo potom skupina zástancov očkovanie v Afrike v súčasnosti s hrůzoiu objavila, že vakcíny, ktoré sa podávajú africkým ženám, boli tajne kontaminované chemikáliami spôsobujúcimi potraty?

Otázka č.10: Ak sú vakcíny podložené solídne vedou, prečo potom príbalové letáky niektorých vakcín otvorene priznávajú, že s nimi neboli vykonané klinické štúdie.

Otázka č.11: Keď sú vakcíny tak bezpečné, prečo potom tento príbalový leták pripúšťa, že vakcína Gardasil spôsobuje „akútne respiračné ochorenia“ u detí konzumujúcich materské mlieko od matiek, ktoré boli očkované?

Otázka č.12: Keď sú vakcíny tak bezpečné, prečo potom tento príbalový leták od vakcíny Gardasil pripúšťa, že táto vakcína spôsobuje „záchvaty, bolesti hlavy, horúčky, nevoľnosť a točenie hlavy“ a môže dokonca u očkovaných vyvolať stratu vedomia či pád s následným úrazom ?

Otázka č.13: Ak sú vakcíny totálne bezpečné, prečo potom príbalové letáky uvádzajú dlhý zoznam hrôzostrašných, niekedy až bizarných vedľajších účinkov s nimi spojovaných?

Tu je pár príkladov takýchto nežiaducich účinkov:

bolesť v oku a hrudníka
artritída
točenie hlavy, triaška a strata vedomia
kŕče a záchvaty
Guillain-Barrého syndróm
paralýza lebečného nervu a paralýza končatín
opuch mozgu
čiastočné ochrnutie tváre
a mnohé iné

Otázka č.14: Ak sú vakcíny podložené takým množstvom vedeckých dôkazov, prečo potom často pripúšťajú, že v skutočnosti neexistujú štúdie práve pre tie skupiny ľudí, ktoré sú týmito vakcínami očkované?

Otázka č.15: Keď sú vakcíny bezpečné pre použitie u tehotných žien, prečo potom príbalové letáky otvorene pripúšťajú, že väčšina z nich nebola nikdy testovaná na bezpečnosť u tehotných žien? Dokonca tvrdí, že „vplyv vakcín na vývoj plodu je neznámy“?

Otázka č.16: Ak sú vakcíny tak bezpečné pre použitie u tehotných žien a detí, prečo ich vlastné príbalové letáky tvrdia, že boli vyrobené pomocou koktailu chemikálií, vrátane „hovädzieho fetálneho séra“ (krvné sérum z potratených teliat)?

Otázka č.17: Keď vakcíny vytvárajú takú skvelú imunitu, prečo potom v niektorých prípadoch ochorie až 97% detí na tie ochorenia, voči ktorým boli vakcinované?

Otázka č.18: Ak sú vakcíny úplne bezpečné a efektívne, prečo potom nedávno umrelo toto 5-ročné dievčatko na presne rovnaký typ chrípky, proti ktorej bolo zaočkované?

Otázka č.19: Ak sú mainstreamové médiá také čestná v poskytovaní neskreslených informácií o vakcínach, ako to o sebe radi hovoria, prečo tu potom máme celonárodnú cenzúru televíznych správ o tom, že vynášač z CDC (Centrum pre kontrolu ochorob) priznal, že vakcíny majú súvislosť s autizmom?

Otázka č.20: Prečo americká CDC klamne tvrdí, že všetky vakcíny sú úplne bezpečné a efektívne, keď ich vlastná internetová stránka obsahuje zoznam toxických zložiek používaných vo vakcínach?

Otázka č.21: Ak výrobcom vakcín až tak leží na srdci blaho detí, prečo vyzývajú k zatýkaniu rodičov, rozbíjanie rodín s neočkovanými deťmi a priamo žobrú o to, aby štát násilne odoberal deti a rodičov uväznil?
Viac o tomto zdrojovom texteNa získanie ďalších informácií o preklade sa vyžaduje zdrojový text

zdroj: Alternativnymagazin.sk

0Shares
Zaujímavosti Zdravie