Masívne vedľajšie účinky po očkovaní detí teraz aj v Rakúsku. Trpké svedectvo matky dvoch vážne chorých detí (Willi Huber)

Masívne vedľajšie účinky po očkovaní detí teraz aj v Rakúsku. Trpké svedectvo matky dvoch vážne chorých detí (Willi Huber)

Komentár Williho Hubera (Report24)

Očkovací fanatici to chceli vedieť. Faktom odolávajúci minister zdravotníctva Mückstein, Červený kríž, verejnoprávny rozhlas a mnohí ďalší „ženú“ už týždne mládež na očkovanie. Jeho výhody by mali prevažovať nad rizikami.

Matka dvoch detí však teraz v mainstreamovom médiu prelomila svoje mlčanie: Jej 19-ročná dcéra leží v nemocnici so zápalom srdcového svalu a 13-ročný syn je vážne chorý, pripútaný na lôžko. Stalo sa to po očkovaní vakcínou Biontec/Pfizer.

Príde deň, keď sa už nebude dať popierať, čo sa robí deťom. O vážnosti popísaného prípadu a  hrozných obavách rodičov informovalo mainstreamové médium Dolnorakúske správy (NÖN). „Každý, kto pomôže k objasneniu situácie, aspoň čiastočne zmierni ťarchu svojej zodpovednosti za protiprávnu očkovaciu propagandu špeciálne zameranú na deti.

Dve ťažko choré deti v jednej rodine

Podľa správy NÖN sa v uplynulých dňoch udialo toto: Rodina z dolnorakúskeho Marchfeldu išla na očkovanie. Podávala sa vakcína Pfizer/Biontech. Na druhý deň sa 19-ročná dcéra sťažovala sa dýchavičnosť a silné bolesti v oblasti srdca. Na klinike v Mistelbachu jej zistili zlé hodnoty v krvných testoch. Diagnóza: zápal srdcového svalu. Mladé dievča bolo hospitalizované v nemocnici a podrobilo sa vyšetreniu magnetickou rezonanciou.

13-ročný chlapec je pripútaný na lôžko

Vážne ochorel aj 13-ročný chlapec. Aj on sa sťažuje na tlak na hrudi a po prijatí do nemocnice prespal 24 hodín. Je pripútaný na lôžko. Pociťuje slabosť a má silné bolesti hlavy. Aj tie by mohli poukazovať na trombózu.

Willi Huber vyzýva ľudí, aby sa nenechali odradiť lekármi či nemocnicami, ktoré nechcú nič vedieť o vedľajších účinkoch vakcinácie. Škody, ktoré môže napáchať zle stanovená diagnóza, sa už neskôr nedajú napraviť. Ide o ich životy a životy ich blízkych.

Viac info na hlavnydennik.sk

0Shares
Zdravie