Ruský profesor genetiky preukázal, že koronavírus je biologická zbraň

Ruský profesor genetiky preukázal, že koronavírus je biologická zbraň

Ruský akademik Sergej Glazyev, bývalý poradca ruského prezidenta, je presvedčený, že koronavírus je vyrobený človekom.

Profesor genetiky Štátnej univerzity Sergej Glazyev a jeho kolegovia zverejnili správu o štúdii koronavírus. Informuje TASS.ru.

Zistili, že bol vytvorený z dvoch rôznych typov vírusov bežných u zvierat (netopierov a hadov), ako aj štyroch vírusových inzertov charakteristických pre HIV.

Žiadny známy vírus nemá podobnú štruktúru. Vedci teda tvrdia, že vírus je umelo vytvorený a je biologickou zbraňou.

„Môžeme pozvať biologických inžinierov, ktorí povedia ako ho syntetizovať. Je nám tiež známe, že to môže urobiť len tá krajina, ktorá má biologické laboratóriá po celom svete. Blízko nás napríklad, na Ukrajine, v tajných laboratóriách majú plný arzenál biologických zbraní a testujú na ľuďoch rôzne vírusy. Máme informácie, že po celom svete a najmä v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu, bolo uvedených do prevádzky viac ako 200 biologických laboratórií, a ktoré sa nachádzajú aj v Azerbajdžane, Arménsku, Gruzínsku, Kazachstane, Moldavsku, Uzbekistanu a na Ukrajine, „povedal Glazyev.

Domnieva sa, že pandémia je prvkom hybridný vojny proti nekontrolovaným sektorom globálnej ekonomiky. „Toto je určite bojový vírus a nepochybujeme o tom, že bol vytvorený zámerne,“ uviedol profesor.

0Shares
Zaujímavosti Zdravie