Cibulková zverejnila neretušované snímky v bikinách. U jednej takej fotky komentáre radšej zakázala

Cibulková zverejnila neretušované snímky v bikinách. U jednej takej fotky komentáre radšej zakázala

Bývalá slovenský tenisová hviezda Dominika Cibulková si opäť užíva pri mori. A inokedy než teraz by bola lepšia doba pre zdieľaná fotiek v plavkách … Na to prišla aj Dominika, ktorá sa rozhodla, že ukáže svetu, ako vyzerá bez retušou.

Nedávno sme písali o tom, že Dominika vie, ako si užívať život. Za posledných pár mesiacov totiž stihla vystriedať hneď niekoľko zahraničných destinácií a vyzerá to, že s dovolenkami ešte zďaleka nekončí.

Tentoraz si bývalá tenistka užívania slniečka a more na krásnom talianskom ostrove Capri. Tam podľa fotiek na Instagramu vyrazila súkromným lietadlom so svojimi priateľmi a manželom Michalom. Spoločne si tak užívajú v raji, o čom svedčí aj fotografia.

„Talianska aférka. Hovorme tomu rodičia mimo službu, „napísala k jednému zo spoločných snímok.

Manželia sú na ňom zachytení na lodi, ako si užívajú pohody. Dominika má na sebe fialové plavky a jej muž potom tričko a kraťasy. A treba dodať, že obom to pristane, čoho si všimli aj Instagramu sledujúci.

„Vyzeráš skvele, Domi,“ zneli prvé lichôtky.
Následne sa ale objavila milé slová aj na adresu jej manžela. Fanúšikovia totiž páru odkazovali, že sú super a že im to veľmi pristane.

„Nádhera, sympatický pár,“ zaznelo.

Veľká časť Dominičiných obdivovateľov im potom priala, aby si dovolenku v raji patrične užili.

„Užívaj si, Dominick. Celé detstvo a celý život si makal – tak si konečne zaslúžiš užívať si, „napísala jedna jej fanúšička.

To však nebolo zo zverejnených snímok všetko. Na profile bývalej tenisové hviezdy sa totiž fotografií za poslednú dobu objavilo viac než dosť. U jednej z nich ale Dominika zakázala možnosť ju komentovať. Zrejme preto, že ukázala svetu svoju nevyretušované postavu, a bála sa reakcií.

Nutné však priznať, že aj po pôrode je táto kráska stále k svetu a rozhodne sa nemusí hanbiť.

0Shares
Žena