Má 14 rokov a čaká druhé dieťa! Príbeh šokuje Rusko

Má 14 rokov a čaká druhé dieťa! Príbeh šokuje Rusko

Dospievajúca matka z Ruska je opäť tehotná! Daria Sudniskova (14), ktorá vlani povedala, že otehotnela s desaťročným kamarátom, je znovu tehotná a čoskoro porodí. Potom sa ukázalo, že to nebol Ivan (10 rokov), ale študent strednej školy, ktorý je otcom dieťaťa. Tentoraz ju zviedol štyridsiatnik. Dievča sa stalo hviezdou sociálnych médií a zdieľa v nich celý svoj život.

V minulom roku sa Daria Sudniskova (14) z mestečka Zeleznogorsk na Sibíri preslávila po celom svete. Potom čo priznala, že otehotnela so svojim kamarátom, desaťročným Ivanom. Obaja pózovali na fotografiách na sociálnych médiách, a keď Daria porodila v 13 rokoch, nakoniec priznala, že to nebol Ivan, kto je otcom jej dcéry Emi (1), ale Štěpán (17), ktorý ju znásilnil.

Daria má účet na Instagramu a Tik Toku a oznamuje, že prijíma všetky reklamné ponuky, pretože je jedinou pracujúci osobou v jej rodine. Nie je to všetko dosť divné? Áno, ale Daria ešte nepovedala posledné slovo. Oznámila, že je znovu tehotná a čoskoro porodí svoje druhé dieťa. Tentoraz jeho otec nie je ani desaťročný, ani sedemnásťročný, ale záhadný štyridsiatnik.

0Shares
Šokujúce Žena