Sex na palube lietadla. Pasažierka orálne uspokojila muža + VIDEO

Sex na palube lietadla. Pasažierka orálne uspokojila muža + VIDEO

Spolucestujúci v lietadle si nevyberiete. Na vlastnej koži sa o tom presvedčili pasažieri letu spoločnosti Ryanair, ktorí boli svedkami orálneho sexu. Jednému z nich sa toto obscénne divadlo podarilo nahrať na video, ktoré neskôr publikoval na Twitteri. Letecká spoločnosť sa k incidentu zatiaľ nevyjadrila, píše denník The Sun.

Video, ktoré sa nedávno objavilo na sociálnych sieťach, zachytáva muža držiaceho v ruke nejaký nápoj, zatiaľ čo sediaci žena skláňa hlavu k jeho rozkroku. Zdá sa, že muž následne zavrel oči a ženinho hlava sa pohybuje v jeho lone. Autorom záberov je spolucestujúci, ktorý sedel cez uličku. V jednom okamihu sa dvojica začala vášnivo bozkávať, pričom muž obchytkával ženu pod šaty. O chvíľu neskôr je vidieť, ako si pasažierka prehodila vlasy dozadu na chrbát a v milostnom akte pokračovala. Píše portál pravda24.cz

Mnohí používatelia sa pozastavovali nad tým, ako k niečomu takému mohlo dôjsť. Nie je jasné, či dvojicu bolo dovolené zostať na palube alebo ich niekto požiadal, aby prestali. Správanie páru by sa však dalo považovať za trestný čin, pretože sa na verejnosti správali obscénne. Podľa palubných pravidiel írskych aeroliniek by mohli byť cestujúci z lietadla vykázaní, ak sa takto správajú.

0Shares
Video Žena